Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Rezarta Shkurta » Rezarta Shkurta zeshkane dhe me Foto shume Seksi

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 04-06-2010, 07:56 AM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,899
Default Rezarta Shkurta zeshkane dhe me Foto shume Seksi


Shen Valentini e gjen Rezarta Shkurtėn me Vedat Ademin

Vazhdojnė duetet. Kėtė herė njė bukuroshe nga Shqipėria me njė kėngėtar nga Kosova. Po flasim pėr bashkėpunimin qė po vjen ndėrmjet kėngėtares Rezarta Shkurtaj dhe Vedat Ademit.

Kėnga me siguri do tė jetė njė baladė, pasi do tė dalė pėr Ditėn e tė Dashuruarve dhe mendohet se do ta ketė edhe njė videoklip. Pėr kėngėtarin Ademi mėsojmė se aktivitetin e tij muzikor ai mė shumė e zhvillon nė Tiranė, ndėrsa pėr problematiken Shkurta ajo sapo e ka realizuar njė set fotografish shumė “hot”. M. GJ.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu

Last edited by Kujdestari; 02-13-2011 at 03:57 AM.
Reply With Quote
  #2  
Old 02-13-2011, 03:53 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,470
Default Re: Rezarta Shkurta zeshkane


Rezarta Shkurta zeshkane

Ėshtė kthyer nė zeshkane kėngėtarja Rezarta Shkurta. Sė fundi ajo ka ndėrruar ngjyrėn e flokėve nga tė hapėta nė tė mbyllur, duke dashur kėshtu tė bėjė njė freskim tė vėrejtshėm tė pamjes sė saj. Dhe, gjithsesi ēdo pamje e re do shėnuar me njė fotografi. Pikėrisht kėtė e ka bėrė edhe kėngėtarja nga Shqipėria te njė fotograf nė Kosovė.


Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
foto sexy rezarta, seksi rezarta


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off