Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Genta Ismaili » Genta Zhvishet, por linjat te lene per te deshiruar!

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 03-18-2012, 03:26 PM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,466
Default Genta Zhvishet, por linjat te lene per te deshiruar!


Genta Zhvishet, por linjat te lene per te deshiruar!

E veshur si nje Eve, ku ne vend te gjetheve te pemes, shohim ca petale trendafili, Genta ismajli ne perpjekjen e saj per te qene e veshura me e vecante, duket se ka deshtuar. Kjo shume per shkak te veshjes, por qe linjat e saj trupore, qe vetem elegance nuk deshmojne.

Edhe beli i saj dikur i admirueshem, ne kete foto nuk te ben asnje efekt, per shkak te legenit tashme te zgjeruar pa kufi dhe shenjave te prera te barkut…Genta, here tjeter kujdes! Mos nxirr ne pah defektet!

Gjithashtu duhet te pranojme se Genta ka qene nje vajze teper e dhene pas fitness-it, dhe ushqimin e ka pasur me pikatore kujtojme theniet e Gentes ne te kaluaren e pyetur per raste te tilla.

Por mesa duket Gentes i ka ardhe ne maje te hundes ne nje rast te caktuar dhe ka thene sdo me gjej gje per nje kohe te shkurter por ja qe ka ndodhur krejt e kunderta.

Eshte per te ardhur keq faktikisht dhe normal me mijra fansa te saj duan nje Gente ne forme te mire dhe me linja te rregullta si ajo e dikurshmja e cila e konfirmon dhe foto e meposhtme!

Nga: Denada Musta Vipatshqiptare
__________________
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
genta, ismajli


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off