Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Zajmina Vasjari » Zajmina Vasjari kur isha e vogel enderroja te behesha kengetare

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 03-08-2012, 02:58 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Zajmina Vasjari kur isha e vogel enderroja te behesha kengetare


Zajmina Vasjari kur isha e vogel enderroja te behesha kengetare

Qe e vogel Zajmina e kishte te qarte se cfare do te behej kur te rritej: kengetare! Jo me kot ishte teper aktive neper Festivalet e femijeve, duke i dhene ne kete mynyre jete enderres se saj me te madhe.

Kjo enderr vazhdoi ta shoqeronte edhe me pas, edhe kur u shpall “Miss Shqiperia” dhe nder intervistat e shumta qe jepte per median theksonte qe hobi dhe pasioni i saj me i madh ishte muzika dhe kenga; jo televizioni, as aktrimi, as modelingu, por vetem kenga.

Ishte e sigurt qe heret ose vone do ta realizonte patjeter kete deshire te madhe te femijerise dhe adoleshnces se saj. Dhe ne fund, kembengulese dhe kokeforte sic eshte per te arritur gjithe qellimet qe i ve vetes, ia doli mbane, u be knegetare.

Sa mire kur enderrat e femijerise nuk mbeten thjesht enderra te kycura ne sirtar, por marrin jete, zhvillohen dhe rriten bashke me ty! Pikerisht ky ishte rasti i Zajmines!

PALOMA
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
kengtare, zajmina


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off