Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 03-01-2012, 06:37 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Zajmina ngaterron diskon me plazhin


Zajmina ngaterron diskon me plazhin

Nė fundjavėn qė kemi lėnė pas ajo ka qenė e ftuar nė njė klub tė Prizrenit. Fjala ėshtė pėr kėngėtaren seksi Zajmina Vasjari, uroj qė nuk jeni lodhur me epitetin qė gjithmonė e lakojmė sa herė bie fjala pėr kėtė kėngėtare.

Pasi vetė kėto foto qė shihni, tregon bukuroshen tė veshur me bady, sikur tė ketė ngatėrruar veshjen, ose vendin.

Mos vallė Zajmina ėshtė nisur pėr nė plazh, dhe ka harruar se vendi ku po shkon pėr tė kėnduar ėshtė kjo disko nė Prizren.

Mėsuam gjithashtu se tė gjithė djemtė qė kanė qenė tė pranishėm kanė nxituar tė bėjnė njė foto me kėngėtaren.

/Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
foto, prizren, zajmina vasjai


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off