Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Soni Malaj » Soni dhe Mirko nė krizė? Shesin motoēikletėn

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-26-2012, 11:49 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,470
Default Soni dhe Mirko nė krizė? Shesin motoēikletėn


Soni dhe Mirko nė krizė? Shesin motoēikletėn

Kėngėtarja e njohur, Soni Malaj dhe bashkėshorti i saj, Mirko Luccarelli, mos vallė po pėrjetojnė krizė ekonomike? Kėtė nuk e themi ne, por nga ajo qė mėsuam, ēifti i njohur pasi ėshtė bėrė me fėmijė, kanė nxjerrė nė shitje edhe motoēikletėn, tė cilėn e ka si mė tė preferuar nė jetėn e tij Mirko.

Nuk mėsuam arsyen se pse ai ka e nxjerre nė shitje, por tani kur edhe Spanja ėshtė futur nė recension pėr shkak tė borxheve tė mėdha, thuhet se qytetarėt spanjollė po shesin arin dhe sendet me vlerė pėr tė paguar faturat e dritave dhe ujit, pasi kriza financiare ka kapluar gati tė gjithė vendin, sė bashku me disa shtete tė tjera, tė cilat janė edhe pjesė e Bashkimit Europian. Ndoshta edhe Soni e Mirko po pėrballen me njė krizė financare, gjė qė i ka shtyrė tė marrin kėtė vendim, tė shesin motoēikletėn e preferuar tė Mirkos.

Shitjen Mirko e ka paralajmėruar pėrmes profilit tė tij nė facebook qė ditėn e mėrkurė, por deri nė kėtė moment ende nuk ėshtė paraqitur ndonjė i interesuar si blerės. Shuma qė ai kėrkon pėr motorin ėshtė 10 mijė euro, qė nė kėtė kohė vėshtirė se mund tė sigurohet.


PanoramaPlus
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
soni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off