Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-28-2009, 03:41 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Fejohen Blero dhe Teuta


Fejohen Blero dhe Teuta

Sipas disa burimeve tė Klan Kosova, kuptohet se kėngėtari i njohur kosovar, Blero ėshtė fejuar mbrėme nė Mitrovicė me aktoren dhe prezantuesen, Teuta Krasniqi.

Kohė mė parė Blero e mohonte lidhjen mes tij dhe aktores sė njohur, pėrderisa duke qenė mysafir nė RTV 21, e pranoi kėtė publikisht.

Nė anėn tjetėr edhe pse ishin fotografuar sė bashku gjatė xhirimeve tė emisionit tė Teutės ‘Lidhja Mes Nesh’, Teuta Krasniqi nė njė intervistė pėr Express Online nuk deshi tė deklarohej lidhur me lidhjen e mundshme mes saj dhe Blero.

Ndėrkohė, Blero njihet si njė mik i gushtė i familjes Krasniqi pėrderisa nė fillim tė karrierės sė tij pati edhe disa bashkėpunime me atėkohė reperin ndėrsa tash zėdhėnėsin e Qeverisė sė Kosovės, Memli Krasniqi.

__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
  #2  
Old 02-26-2010, 02:36 AM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Teuta Krasniqi dhe Blero martohen ne Vere


Martohen nė verė

Ēifti i shumėpėrfolur i kėtyre ditėve, Teuta Krasniqi dhe Blero priten tė martohen gjatė verės, eventualisht gjatė vjeshtės. Njė burim i afėrt me aktoren dhe kėngėtarin ka thėnė se ata pritet qė sė shpejti tė vėnė kurorė, ndėrkaq mė vonė tė bėjnė edhe njė dasmė. Lidhja nė mes tė Teutės dhe Bleros filloi vitin e kaluar, ndėrkaq pak muaj pas kėsaj u mėsua se Teuta ishte edhe shtatzėnė. Ndryshe, aktorja po vazhdon me paraqitjet e saj para.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
  #3  
Old 03-09-2010, 12:15 AM
Alfredi's Avatar
Alfredi Alfredi is offline
Super Moderator
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 299
Default Teuta me njė emision tė ri, por shtatzene


Teuta me njė emision tė ri

Aktorja dhe moderatorja e mirėnjohur, Teuta Krasniqi edhe pse nė muajin e tetė tė shtatzėnisė ėshtė duke punuar me zell tė madh nė realizimin e emisionit “Lidhja mes nesh”, qė sė shpejti pritet tė kthehet nė ekranet e RTK-sė. Projekti realizohet falė ndihmės sė fondacionit tė Behgjet Pacollit.

Last edited by Media_Group; 02-07-2011 at 01:15 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
blero, fejohen, martohen, teuta krasniqi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off