Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-20-2012, 09:49 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Besarda, Big Brother 5


Besarda largohet nga Big Brother…

Nuk i ka rezistuar mė shumė se 24 orė izolimit nga realiteti i jashtėm dhe vendos qė tė largohet nga shtėpia e Big Brother 5. Ky ėshtė vendimi i marrė nga Besarda, vajza e cila hyri nė shtėpi si “vajza e produksionit” qė do tė hapte derėn e shtėpisė pėr Florianin.


Edhe pse pėr banorėt e Big Brother Albania, ka qėnė njė ėndėrr shumė e rėndėsishme, pėrjetimi i eksperiencės nė BB, duket se nuk ka ndodhur kėshtu pėr Besardėn. Ajo ėshtė shprehur se dėshironte tė dilte jashtė shtėpisė sepse nuk ishte mėsuar tė jetonte nė kėtė mėnyrė, e izoluar nga realiteti dhe larg nga jeta e saj jashtė katėr mureve.

Pas bisedave me tė nė dhomėn e rrėfimit, Vėllai i Madh ka vendosur qė Besarda tė dalė jashtė Big Brother duke humbur kėshtu njė mundėsi tė madhe pėr tė jetuar njė aventurė tė bukur, por edhe pėr tė fituar ēmimin e madh.

Pasi doli nga dhoma e rrėfimit, Besarda takoi konkurentėt e tjerė duke u uruar suksese nė aventurėn e tyre dhe u thotė se pėr arsye personale ajo po largohet nga shtėpia.

TCH

Last edited by Kujdestari; 02-21-2012 at 12:52 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
besarda


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off