Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Zajmina Vasjari » Zajmina feston 4-vjetorin e Pavarėsisė nė Kosovė

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-18-2012, 04:01 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Zajmina feston 4-vjetorin e Pavarėsisė nė Kosovė


Zajmina feston 4-vjetorin e Pavarėsisė nė Kosovė

Kėngėtarja Zajmina Vasjari, kohėve tė fundit ėshtė mė e pėrkushtuar pėr ta ndėrtuar karrierėn nė Kosovė. Ajo tani ka nisur punėn rreth pėrgatitjeve tė projekteve tė reja dhe tė albumit tė saj, i cili thotė se do tė pėrmbajė kėngė tė ndryshme.

Ndėrkaq sa i pėrket Festės sė 4-vjetorit tė Pavarėsisė sė Kosovės ajo nuk kursen fjalėt mė tė mira pėr kėtė vend, duke kujtuar qė populli shqiptar ka sakrifikuar mjaft shumė pėr lirinė.

Ajo pėr kėtė festė ka qenė e angazhuar nė “Peppermint Club” nė Prishtinė, ku adhuruesit e saj i ka argėtuar deri nė orėt e vona tė mesnatės.

“Jemi kėtu qė ta festojmė sė bashku pėrvjetorin e 4-tė tė Pavarėsisė sė Kosovės. Urime dhe mė shumė fat popullit shqiptar”, ka thėnė ajo pėr “Zėrin”. Pra Zajmina ėshtė munduar qė kėtė festė ta festojė mė mirė se kurrė bashkė me adhuruesit e saj.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vasjari, zajmina


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off