Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Big Brother Albania 6 - Year 2013 > Big Brother Albania 2012 » Arbana Osmani: “Mė shumė muskuj nė BB5”

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-12-2012, 09:52 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Arbana Osmani: “Mė shumė muskuj nė BB5”


Arbana Osmani: “Mė shumė muskuj nė BB5”

“Big Brother 5“ do tė nisė vetėm pas pak ditėsh, pikėrisht mė 18 shkurt. Sivjet, ky spektakėl me njė audiencė rekord nė televizionet tona do tė drejtohet pėrsėri nga Arbana Osmani. E pyetur pėr ‘Mapo’ sesi po ndihet nė kėtė start tė pestė tė “Big Brother”, Arbana ėshtė shprehur: ”Jam shumė e lumtur. Mezi po pres tė fillojė”, ndėrsa na zbulon edhe njė sekret tjetėr tė vogėl.

Arbana kėto ditė ėshtė duke u ushtruar intensivisht nė palestėr. “Jam nė palestėr. Po bėj mė shumė muskuj sivjet”, – shton Arbana me humor. Sigurisht qė vajza simpatike e ekranit nuk ka ndėrmend tė tregojė forcė nė kėtė show, pėrveē forcės sė talentit qė ajo ka e megjithatė, pak tonifikim nuk do tė ishte keq pėr askėnd.

Gjatė pesė viteve drejtim tė kėtij show Arbana ka treguar mė sė miri profesionalitet e sigurisht edhe njė paraqitje pėr t’u vlerėsuar. Sivjet “Big Brother” mėsohet se do tė zgjasė mė shumė se tre muaj dhe gara do tė bėhet shumė mė e fortė pėr fituesin e pestė.

Surpriza tė shumta mėsohet tė ketė nė kėtė spektakėl, i cili po zhvillohet nė Shqipėri pėr tė pestin vit radhazi. Kureshtja do tė shuhet vetėm tė premten tjetėr, se cilėt do tė jenė banorėt qė do tė hyjnė nė shtėpinė mė tė vėzhguar dhe tė komentuar nė Shqipėri.

MAPO
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
arbana osmani, big brother 5


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off