Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-11-2012, 09:16 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Zaimina Vasjari cakton datėn...


Zaimina cakton datėn e xhirimeve tė videoklipit tė ri

Kishte disa kohė qė pėrjetonte pauzėn e saj nė muzikė, ndėrsa tė tėrė janė gjithė sy e veshė pėr tė dėgjuar diēka rreth saj. Dhe ja tek mbėrriti informacioni. Zaimina Vasjari do tė sjellė njė kėngė tė re pėr publikun dhe gjithė fansat e saj, e cila sigurisht qė do tė shoqėrohet edhe me klipin pėrkatės.

Ka caktuar datėn e xhirimeve, janė pikėrisht 27 dhe 28 shkurti, ndėrsa vendi i filmimeve do tė jetė Prishtina shkruan Bluetooth.

Bėhet fjalė pėr videoklipin e kėngės ” Bardh e Zi”, njė kėngė e punuar nga Cekic, menaxheri i Bleros, i cili ka nė menaxhim sė fundmi edhe kėngėtaren e famshme Dafina Zeqiri. Sipas informacioneve qė kemi, Zaimina do tė vijė me njė ‘ look’ tė ri dhe si gjithmonė tejet joshėse e seksi. Kėnga patjetėr qė do tė kthehet nė njė hit, duke pasur parasysh faktin se Zaimina ka synuar gjithmonė muzikėn ritmike.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
zaimina vasjari


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off