Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Latest news about Albanian celibreties » Rrėfehet Jonida Maliqi: Lumturia me djalin Dan

Latest news about Albanian celibreties News and gossip about Albanian singers

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-04-2012, 12:29 PM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Rrėfehet Jonida Maliqi: Lumturia me djalin Dan


Rrėfehet Jonida Maliqi: Lumturia me djalin Dan

Zbulohen fotot e kėngėtares Jonida Maliqi me djalin e saj Dan Prizrenin.

I vogli tė enjten mbushi ditėt, (40 ditėshi), megjithatė Jonida e ka nxjerrė jashtė nė diell edhe para atyre afateve qė dikur i vendosnin “plakat”.

Kėtė, e tregojnė mirė fotot, qė ne kemi mundur t'i sigurojmė pėrmes burimeve tona.

Dan Prizreni lindi 3.300 kilogram, nė maternitetin “Mbretėresha Geraldinė” pėrmes njė lindjeje natyrale, dhe gėzon shėndet tė plotė.

Edhe pse gjithkush mund tė mendojė se personat publikė kujdesen mė shumė pėr pamjen e tyre se sa pėr detajet, Jonida qė ditėn e parė e ka ushqyer tė birin me qumėsht gjiri, e kėshtu do vazhdojė tė bėjė minimalisht 6 muajt e parė tė jetės sė tij.

E kontaktuar nga Bluetooth, Jonida Maliqi, shprehet se ėshtė tėrėsisht e lumtur tani qė ka nė dorė, djalin e saj tė dėshiruar.

“Nė spitalin “Mbretėresha Geraldinė” jam ndjerė si nė shtėpinė time, ndaj ju jam shumė mirėnjohės doktor Halim Kosovės qė mė ka ndjekur qė nga fillimet e shtatėzanisė, madje deri sot, si dhe stafit tė tij, pėr profesionalizmin dhe dashurinė qė mė dhuruan mua e Danit tė vogėl”, thotė Jonida Maliqi.

(BalkanWeb)
__________________
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
jonida maliqi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off