Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 01-29-2012, 09:18 AM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Blero ka frikė nga gruaja


Blero ka frikė nga gruaja

Ky ėshtė informacioni i pėrgjithshėm qė i atashohet kėngėtarit, Blero kėto kohėt e fundit. Pėrveē informacioneve tė pėrgjithshme rreth emrit, vendlindjes dhe punės qė bėn, sa herė pėrmendet emri i Bleros, miqtė e tij nuk harrojnė tė shtojnė edhe kėtė informacion rreth raportit qė kėngėtari ka me bashkėshorten e tij.

Blero, ka aq frikė nga gruaja sa tė afėrmit tregojnė se edhe kur nuk ėshtė pranė saj ai i jep llogari nėpėrmjet sms- ve dhe telefonatave. Nė fakt, Blero e ka treguar gjithmonė dashurinė dhe respektin qė ka pėr bashkėshorten e tij dhe ndoshta qė kėtu kanė filluar tė qarkullojnė thashethemet rreth raportit tė tij me bashkėshorten qė nė fakt ėshtė njė nga historitė mė tė bukura tė dashurisė mes artistėve shqiptarė.

Bluetooth
__________________
Reply With Quote
  #2  
Old 03-01-2012, 06:52 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Re: Blero ka frikė nga gruaja

Originally Posted by Media_Group View Post
Blero: Xhelozia nuk ekziston nė lidhjen time me Teutėn

Blero ėshtė pėrfolur sė fundi pėr faktin se nė klipin e fundit janė pėrdorur disa miliona para false dhe tė njėjtat janė konfiskuar nga ana e policisė, madje dhe klipi i ėshtė censuruar pėr arsye se mund tė joshė publikun me kėto imazhe! Kėto fjalė ai i hedh poshtė nė kėtė intervistė, duke treguar se televizionet duhet tė censurojnė disa gjėra tė tjera e jo muzikėn. Njėkohėsisht, ai rrėfen se nuk do tė ketė duet me Dafinėn dhe se kur “ta ketė shkruar” Zoti, do tė bėhet baba pėr herė tė dytė!

Flitet me tė madhe rreth klipit tė fundit pėr probleme me policinė, mund tė na sqarosh se ēfarė ka ndodhur?
Flitet dhe shkruhet mė shumė nė mediat elektronike qė nuk kanė asnjė informacion pėr kėtė rast dhe vetėm duan tė shkruajnė ndonjė gjė, ndoshta pėr profil tė vetin, ėshtė me tė vėrtetė pėr tė ardhur keq!

Paratė kanė qenė vėrtet false, apo jo?
Si mendoni ju, janė apo nuk janė…?

Pėrveēse janė konfiskuar, tė kanė thirrur nė polici pėr ndonjė deklaratė?
Askėnd nuk ka thirrur policia, dhe ėshtė njė shkrim qė ka dezinformuar e gazetarėt vazhdojnė tė bėjnė pyetje tė njėjta.

Kunati juaj qė ėshtė ministėr, nuk ka mundur t’ju ndihmojė nė kėtė rast?
Mendoj qė nuk ka nevojė pėr kėto lloj pyetjesh.

Klipi ėshtė pėlqyer shumė, por flitet se po censurohet nga disa televizione…
Televizionet janė tė varura nga shikuesit dhe pėrderisa shikuesit e kėrkojnė, mendoj qė ata nuk kanė llogari qė mos tė transmetojnė! Dhe kjo fjala ‘censurim’ ėshtė interesante tek ne. Censurimi duhet tė bėhet nė gjėra tė tjera dhe jo nė muzikė.

Blero, kėngėt e tua janė dėgjuar njė periudhė nė Turqi dhe Gjermani, pse nuk ke vendosur pėr njė karrierė mė tė gjerė?
Koha dhe pėrkushtimi janė nė trojet shqiptare, por ende nuk ėshtė vonė.

Ēfarė je duke punuar pėr momentin?
Kam disa projekte tė reja pėr tė cilat po punoj.

Do ketė ndonjė bashkėpunim me Dafinėn, pasi ajo ėshtė kthyer nė produksionin tėnd?
Jo!

Si po ecėn jeta bashkėshortore, ėshtė vėrtet xheloze Teuta siē po flitet?
Askush nuk e di se si ėshtė Teuta. Sėmundja e xhelozisė nuk ekziston nė lidhjen tonė. Do t’u lutesha qė nė shkrimet e ardhshme tė gjithė gazetarėt tė takojnė fillimisht personat qė duan t’i intervistojnė dhe tė marrin mė shumė informacion mbi jetėn e tyre.

Tara tashmė ėshtė rritur, mendoni pėr njė fėmijė tjetėr?
Kur tė dojė i madhi Zot atėherė do tė ndodhė!

Gazeta Mapo
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
blero, gruja, teuta krasniqi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off