Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Latest news about Albanian celibreties » Adelina Thaqi: Pėrjeton ēastet mė tė bukura tė jetės

Latest news about Albanian celibreties News and gossip about Albanian singers

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 01-29-2012, 09:06 AM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Adelina Thaqi: Pėrjeton ēastet mė tė bukura tė jetės


Adelina Thaqi: Pėrjeton ēastet mė tė bukura tė jetės

Sapo ėshtė bėrė nėnė dhe kėtė ndjenjė nuk mund ta pėrshkruajė dot as me fjalė, sepse siē thotė edhe vetė Adelina Thaēi ėshtė e mbushur me plot emocion.

“Jam shumė e lumtur dhe po pėrjetoj ēastet mė tė bukura tė jetės sime. Nuk di se si ta pėrshkruaj ndjenjėn e tė qenit nėnė. Mund tė them se qenka ndjenja mė e mirė nė tėrė rruzullin tokėsor”, ka thėnė ajo pėr “Zėrin”.

Me lindjen e vajzės, Adelina ka publikuar edhe emrin, tė cilin e ka mbajtur tė fshehtė deri nė kėto momente. Vajza e tyre quhet Fiona, qė, sipas Adelinės, ka disa kuptime dhe ka tė bėjė me disa personalitete tė njohura botėrore.

“Fiona, ky emėr na ka pėlqyer mua dhe Bardhylit, edhe pse ėshtė njė emėr i dėgjuar kemi vendosur t’ia lėmė, sepse pėrveē qė ėshtė emėr i bukur ka edhe disa kuptime. Me kėtė emėr njihen disa artiste tė botės, nėnkupton edhe bardhėsinė dhe nė realitet po lidhet edhe me borėn qė tashmė ka zbardhur tėrė vendin. Pra emri ka disa karakteristika tė veta qė neve na kanė bėrė pėrshtypje”, shtoi ajo.

Lindja e Adelinės ėshtė bėrė nė mėnyrė operacionale, Fiona peshon 3.470 gramė, dhe gjendja e tė dyjave ėshtė e mirė. “Kam lindur nė QKUK, edhe pse kam shkuar pėr tė lindur nė mėnyrė natyrale sepse kam qenė shumė mirė me shėndet, mirėpo pėrsėri nė fund kam pėrfunduar me operacion”, tha ajo.

Adelina tani do tė merret me rritjen e Fionės dhe sapo tė kalojė njė periudhė e shkurtėr menjėherė do tė lansojė nė treg njė kėngė tė re tė shoqėruar bashkė me videoklip.

K. Bajrami

Gazeta Zeri
__________________
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
adelina thaqi, bardhyli


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off