Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Television Stars & their programs » Alketa Vejsiu nė pritje tė fėmijės sė tretė

Television Stars & their programs Discussion of the latest TV shows, presenters, X Factor Albania, Festivals...

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 01-08-2012, 02:28 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,470
Default Alketa Vejsiu nė pritje tė fėmijės sė tretė


Alketa Vejsiu nė pritje tė fėmijės sė tretė

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu do tė bėhet nėnė pėr herė tė tretė . Duket se Vejsiu i ka mjaft pėrzemėr fėmojėt pasi vetėm nė maj tė vitit qė shkoi lindi djalin e saj Lionelin, pas vajzės 5-vjeēare Nikolė. Mbrėmjen e sotme ajo do tė filloj prezantimin e programit mė tė ri pėr talentet mė tė reja “ X Factor”.

Moderatorja ėshtė nė muajt e parė tė shtazanisė kėshtu qė nuk do tė pėrbėjė problem pėr tė angazhimi dhe prazantimi i spektaklit, pasi njė pėrvojė tė tillė ajo e ka kaluar edhe mė pėrpara nė prezantimin e “Dancing with the stars”, bėn tė ditur gazeta Mapo.
Reply With Quote
  #2  
Old 01-12-2012, 02:25 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,470
Default Re: Alketa Vejsiu nė pritje tė fėmijės sė tretė

Originally Posted by Kujdestari View Post
Alketa Vejsiu mohon shtatzaninė e tretė

Qarkulloi vetėm pėr 24 orė njė lajm mbi shtatzėninė e tretė tė bashkėproducentes sė programit dhe drejtueses sė tij Alketa Vejsiu. E kontaktuam pėr tė na sqaruar dhe Alketa Vejsiu u pėrgjigj: “Madonna do tė paguante t’i krijonte kėto lajme…

Mė vjen pėr tė qeshur se kam marrė kaq shume urime dje pėr shtatzėninė virtuale. Unė po rris fėmijėn e dytė, njė bebe e vockėl e adhurueshme 7- muajsh, kėshtu qė po i jap vetes gjithė kohėn e duhur pėr ta shijuar rritjen e tij.

Me siguri, shtatzėnia e tretė do tė kish parasysh lidhjen e programit tė ri X-factor, me tė cilin kam 9 muaj qė angazhohem. Bukur do ish, se mua mė pėlqejnė fėmijėt, por lajmi s’ka asgjė tė vėrtetė. Alketa, nė krye tė detyrės mjaftohet me dy fėmijėt e saj dhe ėshtė mė aktive se kurrė nė media”.

Gazeta MAPO
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
alketa vejsiu, xfactor


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off