Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Big Brother Albania 6 - Year 2013 > Big Brother Albania 2011 » Alma e “BB4″, detyrohet tė pranojė fejėsėn me Ēimin

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 01-07-2012, 04:35 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Alma e “BB4″, detyrohet tė pranojė fejėsėn me Ēimin


Alma e “BB4″, detyrohet tė pranojė fejėsėn me Ēimin

Alma Alikaj, konkurrentja shkodrane e BB4, tashmė nuk ka ēfarė tė fshehė pėr lidhjen e saj tė dashurisė me Ēimin nga Vlora, me tė cilin sapo kanė kurorėzuar fejesėn.

Vetėm pak ditė pasi “Panorama Plus” botoi nė faqet e saj fotot e pėrvjetorit tė 30-tė tė Almės, duke e bėrė publike nė tė njėjtėn kohė lidhjen e tyre tė dashurisė prej disa muajsh, kėtė lidhje aq shumė tė pėrfolur, por qė ata e kishin mohuar gjithmonė nė faqet e gazetave.

Edhe pse fotot e publikuara e tradhtonin dėshirėn e tyre pėr ta fshehur ende kėtė histori, Alma sėrish u shfaq e acaruar duke u shprehur madje e ēuditur pėr botimin e kėtij lajmi nga “Panorama Plus”. Por gėnjeshtra dihet qė i ka kėmbėt e shkurtra, dhe e vėrteta del shpejt nė shesh.

Dhe ja vetėm pak ditė kanė kaluar nga botimi i artikullit dhe tashmė tė ēuditurit mbetemi ne, ndėrsa Alma deklaron nė media pėr fejesėn e saj, qė pėr mė tepėr e kanė pėrligjur si njė vendim qė ata e detyruan tė ndikuar nga thashethemet. S’e dimė qė ka ende ēifte qė lidhen pėr shkak tė opinionit.

Gjithsesi, duke i mirėkuptuar nė arsyet qė dy tė sapofejuarit i kanė detyruar ta mbajnė lidhjen tė fshehtė, e rėndėsishme ėshtė qė ata e finalizuan me kėtė “happy end”, lidhjen e tyre tė fshehtė qė nisi nė verė. Lidhja u komentua si shumė pasionante, pėrderisa i detyroi tė dy tė riktheheshin nė Shqipėri, pėr tė nisur njė jetė tė re sė bashku.


Last edited by Kujdestari; 01-08-2012 at 03:14 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off