Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 12-29-2011, 08:22 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is online now
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,875
Default Arta nuk ka tė ndalur


Arta nuk ka tė ndalur

Arta ėshtė njėra nga kėngėtaret mė aktive nė skenė, ajo edhe gjatė kėtij viti edhe pse ka qenė e angazhuar rreth rritjes sė vajzės, pėrsėri ka qenė prezent me projekte tė reja muzikore. Kėngė pas kėnge, klipe tė njėpasnjėshme ėshtė munduar tė duket sa mė trendi duke befasuar publikun kohė pas kohe.

Albumi qė kansoi gjatė kėtij viti “Exotic” i ka sjellė mjaftė shumė fat, ndonėse njė pjesė e madhe e kėngėve kanė tė realizuara edhe videoklipet e tyre dhe kėshtu qė Arta ėshtė ndjerė mė mirė se kurrė, sepse nė ēdo paraqitje tė saj ka arritur tė marrė vetėm kritika tė mira.

Edhe gjatė festės sė fundvitit ajo ėshtė e angazhuar me mbrėmjet e saj muzikore brenda dhe jashtė vendit, mirėpo akrepat e orės 12:00 nė natėn e Vitit tė Ri do t’i presė bashkė me familjen e saj. “Edhe pse kam pasur ofertė qė natėn e Vitit tė Ri tė kėndoj nė disa vende, kam refuzuar sepse kam dashur qė mbrėmjen deri nė orėn 12:00 ta shėnojė me vajzėn dhe familjen time.

Andaj deri nė ndėrrimin e moteve do tė jem nė shtėpi bashkė me familje, ndėrsa pas orės 12:00 do tė jem me adhuruesit e mi nė Kosovė. Natėn e dytė do tė jem nė Zvicėr”, ka thėnė ajo pėr “Zėri”. Arta planifikon qė edhe vitin 2012 ta fillojė mbarė dhe me projekte tė reja, ajo premton qė shumė shpejt adhuruesit e saj do tė kenė nė duar projektin e radhės.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off