Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 12-29-2011, 07:04 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Familja Fejzullahu uron vitin e ri 2012


Familja Fejzullahu uron vitin e ri 2012

Kėtė fundvit behėn pjese nė kopertinėn e revistės “Kosovarja” pėr tė treguar se janė tė bashkuar e tė lumtur. Bėhet fjalė pėr familjen Fejzullahu, e cila ka qenė protagoniste gjithmonė si njė prej familjeve mė tė njohura tė artistėve dhe kanė zgjedhur tė urojnė shqiptarėt familjarisht vitin 2012.

Pėr herė tė parė shfaqet edhe bashkėshortja e Sabri Fejzullahut, e cila duket e mbajtur mirė, me njė pamje tė freskėt, ndėrsa bashkėshorti i saj gjithmonė i qeshur. Bashkė me ta ėshtė Ermali me bashkėshorten Arianėn, e nėse vini re detajet ata kanė tokur gotat sė bashku pėr te uruar.

Familja Fejzullahu konsiderohet njė nga mė tė pasurat, pasi ka nė pronėsi disa vila luksoze, pa folur pėr tė ardhurat e tyre vjetore tė cilat falė koncerteve arrijnė nė disa mijėra euro. Shqiptarja
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off