Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Arta Bajrami » Arta Bajrami i kėndon tradhėtisė me kėngėn “Pa Fat”

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 12-20-2011, 12:51 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Arta Bajrami i kėndon tradhėtisė me kėngėn “Pa Fat”


Arta Bajrami i kėndon tradhėtisė me kėngėn “Pa Fat”

Kėngėtarja Arta Bajrami ka lancuar video-kl ipin e kėngės “Pa Fat”, qė ėshtė njė prej kėngėve hit tė albumit tė saj tė ri qė sapo ka dal nė treg.

Balada e cila nė ditėt e para tė publikimit pa klip arriti qindra mijėra klikime nė YouTube tani ėshtė vizualizuar dhe nė ēdo detajė ėshtė e kuruar me kujdes. Videoklipi ėshtė punuar nga UrbanGraphics, qė nė kėtė klip bėnė punė shumė tė mirė nė skenat qė shprehnin tematikėn e kėngės. Ndėrsa ‘uragani’ Bajrami nė kėtė album kėtė herė vjen nė formėn e saj mė tė mirė, ku ēdo element nė kėtė klip ėshtė i kuruar deri nė fund.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off