Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Style and Beauty » Anxhela lanēon linjėn “Martini bikini”

Style and Beauty Discuss all the related topics around Miss Albania, Miss Kosovo, beauty pageant and Fashion shows

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 11-22-2011, 03:31 AM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Anxhela lanēon linjėn “Martini bikini”


Anxhela lanēon linjėn “Martini bikini”

Paralajmėrimet se supermodelja Angela Martini, njėherazi vajza qė pėrfaqėsoi Shqipėrinė nė “Miss Universe”, do tė lanēojė linjėn e saj nė bikini, i keni lexuar edhe nė “Panorama plus” nė njė intervistė tė sjellė nė shqip, qė Angela e kishte dhėnė pėr njė revistė turke.

Dhe ja, nuk kaloi shumė kohė dhe mėsojmė se ajo ka pėrfunduar xhirimet dhe reklamat pėr linjėn e saj. Bukuroshja qė nuk e ka problem tė zhvishet, e herė pas here ia kemi parė edhe pjesėt intime sepse ia kėrkon profesioni, gjithmonė e bėn nxehtė edhe kur ėshtė shumė ftohtė.

Suksesi i linjės pa dyshim do tė jetė i madh, duke pasur parasysh publicitetin e madh qė bėri imazhi i saj nėpėr shumė media botėrore, pas daljes pa tė brendshme nė njė event tė madh… pastaj lidhjet dhe shoqėritė e njėpasnjėshme me personalitete tė njohura tė botės, kanė bėrė efektin e tyre pėr mė shumė popullaritet.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off