Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 10-01-2011, 02:08 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Big Mama provokon me numrin 69


Big Mama provokon me numrin 69

E kemi komentuar shpesh si njė personazh pa komplekse, e afėrt dhe shumė e sinqertė me publikun dhe fansat e saj. Edhe kur kalon kufijtė, Big Mama asnjėherė nuk duket vulgare, sepse i shkojnė pėr shtat tė gjitha ato qė bėn. Ėndrrat ėshtė duke i realizuar njė nga njė pa asnjė problem, por publikut shqiptar, siē duket, i mungojnė performancat e kėngėtares. Atė nuk e shohim kohėve tė fundit nėpėr festivale, siē ishim mėsuar ta shihnim mė herėt. Karriera nė Turqi po i merr shumė kohė Big-ut, sa qė nuk mund tė realizojė ndonjė kėngė pėr tregun shqiptar. Por edhe kur mungon me kėngė, ajo nuk mungon me gjėra dhe surpriza tė tjera. E gjendur nė njė dasmė, ajo ka mbajtur nė dorė shifrėn 69 dhe, shumė njerėz, kur e shohin kėtė numėr, menjėherė mendojnė diēka tjetėr. Se ēfarė ka menduar Big Mama, ne nuk e dimė, por a mund tė ketė qenė provokimi i radhės nga ajo?
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off