Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Arta Bajrami » Arta Bajrami fillon xhirimet e videoklipit “E pafat”

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 09-24-2011, 01:29 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Arta Bajrami fillon xhirimet e videoklipit “E pafat”Arta Bajrami fillon xhirimet e videoklipit “E pafat”


Ka disa muaj qė kėngėtarja Arta Bajrami lansoi nė treg albumin e saj tė quajtur “Exotic”, kėngėt e tė cilit vazhdojnė tė kėrkohen nė treg. Vlen tė ceket balada “E pafat” e cila po zgjon kėrshėrinė e dėgjuesve dhe po vazhdon tė prijė nėpėr toplista tė radiove dhe televizioneve tona.

Arta tani kėto ditė ka nisur xhirimet e videoklipit tė kėsaj kėnge pėr tė cilėn thotė se po punohet bukur shumė. “Ka disa ditė qė kam nisur xhirimet e videospotit tė kėngės “E pafat” me produksionin “Pulla” kėtu nė Prishtinė. Pėr pėrgatitjen e kėtij klipi ėshtė i angazhuar njė ekip i gjerė, ku tė gjithė po mundohemi tė realizojmė njė videoklip sa mė tė mirė dhe profesional.

Uroj t’iu pėlqejė tė gjithėve ashtu sikurse kėnga”, ka thėnė ajo pėr “Zėrin”. Arta pėrveē angazhimeve nė videoklip thotė se ėshtė e zėnė edhe me turnetė e saj brenda dhe jashtė vendit.

“Ka disa muaj qė i jam kthyer skenės muzikore dhe vazhdimisht jam e angazhuar me koncerte dhe mbrėmje muzikore nė vend dhe jashtė, por megjithatė jam e lumtur qė po arrij tė kėnaq fansat e mi kudo qė janė”, shton ajo.
Arta tani nė kėto ditė ėshtė e mbushur me emocion pėr shkak se vajza e saj Viktoria nė muajin tetor do t’i mbushė 1 vjet dhe ajo ka vendosur qė pėrvjetorin e parė tė vajzės ta pėrgatisė sa mė mirė.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off