Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 08-13-2011, 02:53 AM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Zajmina e dashuruar pas Brioshit


Zajmina e dashuruar pas Brioshit

Ajo nuk ka kohė pėr pushime, pasi vera pėr tė ėshtė shumė e zėnė dhe me plot angazhime. Kėngėtarja seksi, Zajmina Vasjari ėshtė e dashuruar pas Brioshit tė saj. Kėshtu quhet edhe qeni qė ajo e mban.

Ajo thotė se ėshtė si vėlla pėr tė dhe i bėn masazh, por fatkeqėsisht nuk ka kohė tė merret shumė me tė, dhe pėr tė kujdeset mamaja e saj. M. GJ.
__________________
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off