Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Nora Istrefi » Nora dhe Mc Kresha sė shpejti me “As ni zo”

Reply

Thread Tools
Old 08-11-2011, 03:56 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member

Default Nora dhe Mc Kresha sė shpejti me “As ni zo”

Nora dhe Mc Kresha sė shpejti me “As ni zo”

Nora Istrefit dhe reperi Mc Kresha kėtė javė do tė publikojnė kėngėn e tyre tė re tė titulluar “As ni zo”.

Lajmin e ka bėrė tė ditur vetė kėngėtarja kosovare gjatė njė interviste pėr tė pėrditshmen Infopress.

“Sapo e kemi pėrfunduar bashkėpunimin e kėngės me Mc Kreshėn. Kėtė kėngė e ka pėrfunduar Zzap dhe Chris, ndėrsa pėr tekst kemi bashkėpunuar me Bim Bimmėn. Kėnga titullohet ‘As ni zo’, kurse pėr klip ėshtė pėrkujdesur ‘Entermedia’. Lansimi i kėngės do tė bėhet brenda kėsaj jave dhe besojmė qė do tė pėlqehet”, ka thėnė Nora.

Pėrveē duetit Me Mc Kreshėn, Nora ėshtė duke punuar fuqishėm edhe nė njė kėngė tjetėr, pėr tė cilėn thotė se do tė publikohet disa javė mė vonė, ndėrsa nuk e po e len anash edhe punėn nė albumin e saj tė ri.

”Pas bashkėpunimit me Mc Kreshėn, jam duke punuar pėr kėngė tjetėr. Pra derisa fansat e dėgjojnė kėngėn time mė tė re, unė do tė pėrgatis kėngėn tjetėr pėr tė cilėn jam duke punuar shumė. Jam duke punuar edhe nė album, por njėherė pėrnjėherė ėshtė herėt tė flas rreth albumit”, ka pohuar kėngėtarja.

Pas pėrfundimit tė angazhimeve Nora thotė se do tė gjejė ca kohė pėr pushime me tė fejuarin e saj Robertin, edhe pse ende nuk kanė vendosur se ku do t’i kalojnė ato.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules