Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Celebrity scandals and Gossip » Kanye West i mbyll derėn Anxhela Martinit

Celebrity scandals and Gossip Talk about the latest scandals and gossip around Celebrities

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 08-11-2011, 02:56 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Kanye West i mbyll derėn Anxhela Martinit


Kanye West i mbyll derėn Anxhela Martinit

Tė paktėn kėshtu raporton New York Post. Sipas saj, kėngėtari i njohur ka organizuar njė party pėr promovimin e albumit tė tij. Angela Martini kishte siguruar njė ftesė nga producenti i West, por kur ky ka marrė vesh qė Angela do vijė, ka lajmėruar qė ajo tė mos futet brenda.

Nuk dihet e vėrteta e kėsaj historie, por gazeta njujorkeze thotė se Martini po e gjurmon West gjithandej duke deklaruar se ata janė tė dashuruar.
Reply With Quote
  #2  
Old 08-15-2011, 05:32 AM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Anxhela Martini pėrjashtohet nga agjencia e modės “Elite”


Anxhela Martini pėrjashtohet nga agjencia e modės “Elite”

Hetuesit amerikanė janė duke hetuar nėse njė person i fiksuar pas super modeles shqiptare, Anxhela Martini ka furnizuar mediat rozė me informacione tė pavėrteta rreth lidhjes sė saj me reperin me ngjyre, Kanye West. Pak ditė mė parė, u publikua lajmi se kėngėtari i njohur amerikan Ėest i kishte mbyllur derėn nė fytyrė super modeles shqiptare.

Por sipas agjentes sė bukuroshes 25 vjecare, njė person, i cili pėrdor identitet tė rremė dėrgon e-maile nė gazetat e thashethemeve nė SHBA duke i furnizuar ato me lajme tė pavėrteta rreth fiksimit tė Anxhela Martinit pėr Kanye West.

Njė informacion i tillė bėhet i ditur nga e pėrditshmja “New York Daily News” qė gjithashtu informon publikun se agjencia e njohur e Modes “Elite” e kishte pėrjashtuar modelen nga puna. Sipas tė pėrditshmes amerikane pėrjashtimi, kishte ndodhur menjėherė pas lajmit se super modelja shqiptare kishte nisur njė lidhje me Kanye West dhe se ajo kishte deklaruar se mezi priste qe te martohej me tė dhe tė kishte fėmijė.

Njė gjė ėshtė e vėrtetė, Anxhela Martini nuk ėshtė mė pjesė e Elite Model Management, mjafton tė bėni njė kėrkim tė shpejtė pėr tė vėrtetuar se emri i saj, nuk figuron mė nė mesin e modeleve tė tjera. Ndėrkohe menaxherja e Anxhela Martinit, Marissa Marold deklaroi se Martini nuk ishte perjashtuar, por ishte larguar me dėshirėn e saj.

Sipas New York Daily News, Anxhela njė herė madje kishte shkuar edhe te njė fallxore nė Nju Jork pėr tė parė nėse do tė vazhdonte lidhjen me kėngetarin e njohur Kanye West.
(s.g/e.k/Balkanweb)
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off