Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Celebrity scandals and Gossip » Anxhela Martini tėrheq sėrish me foto top-less

Celebrity scandals and Gossip Talk about the latest scandals and gossip around Celebrities

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 08-09-2011, 06:44 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Anxhela Martini tėrheq sėrish me foto top-less


Anxhela Martini tėrheq sėrish me foto top-less

Pėr tė nuk duhet domosdoshmėrisht tė jetė verė pėr tė pozuar me tė brendshme apo dhe pa to… Modelimi ėshtė njė justifikim i mirė nė ēdo rast. Angela Martini, modelja qė mori vėmendjen e gjithė show-bizz-it jo pėr suksesin e saj, por pėr tentativat e saj tė guximshme, ka publikuar disa foto mjaft sensuale.

Vetėm me mbathje dhe me gjokset e mbuluara nga duart, Angela shfaqet nė kėtė set mjaft seksi dhe joshėse. E bindur pėr atė ēka pėrfaqėson dhe ēka ėshtė nė tė vėrtetė, Angela pėrpiqet ta vėrė nė dukje edhe mė tepėr. Kjo ėshtė vetėm njė anė e medaljes, sepse pėr hir tė sė vėrtetės nuk mund tė mohohet suksesi nė modelim qė bukuroshja nga Shkodra ka pasur.

Ajo ka tėrhequr vėmendjen e medias sė huaj, mė shumė sesa asaj shqiptare. Shoqėruar kjo edhe me oferta tė mirėpaguara, siē ishte edhe seti i fundit fotografik me kėngėtarin Craig Davids. MAPO
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off