Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Blero Bujar Muharremi » Blero dhe Duffy nga miq shndėrrohen nė ARMIQ

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 08-02-2011, 08:34 PM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Blero dhe Duffy nga miq shndėrrohen nė ARMIQBlero dhe Duffy nga miq shndėrrohen nė ARMIQ

Blero dhe Duffy miq? Kjo mund tė ketė ndodhur kohė e kohė mė parė. Mėsohet se Blero dhe Duffy nuk flasin mė prej kohėsh, madje i shmangen njėri-tjetrit sikur tė kishin ndonjė sėmundje ngjitėse. Veēse ėshtė pėr t’u admiruar heshtja e tyre mediatike. Asnjėri prej tė dyve nuk flasin keq pėr njėri-tjetrin nė media, por e bėjnė kėtė gjė mes miqve tė ngushtė. Kjo ftohje mes dy artistėve erdhi nė njė kohė kur fama e Duffyt po rritej. Por ashtu siē dihet nga tė gjithė Blero, ka qenė artisti i parė i cili e bėri tė njohur kėngėtaren. Duffy pati njė rol fare tė vogėl nė hitin e Bleros “living la vida loca”. Mirėpo suksesi i madh qė pati kėnga bėri qė tė njiheshin edhe vlerat e njė kėngėtareje si Duffy qė deri nė atė kohė ishte fare e panjohur. Kjo duket se ėshtė edhe arsyeja e njė hatėrmbetjeje nga ana e Bleros e cila u thellua edhe mw tej nga reagimet indiferente tė kėngėtares. Sot, dy ish-miqtė sillen si tė ishin dy tė panjohur me njėri-tjetrin.

__________________
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off