Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Latest news about Albanian celibreties » Kaltrina Selimi kthen tė fejuarin nė Kosovė

Latest news about Albanian celibreties News and gossip about Albanian singers

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-31-2011, 01:16 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Kaltrina Selimi kthen tė fejuarin nė Kosovė


Kaltrina Selimi kthen tė fejuarin nė Kosovė

Pjesa dėrrmuese e vajzave dėshirojnė jetėn nė Perėndim, mirėpo kjo nuk po ndodh pėr kėngėtaren tonė, Kaltrina Selimi, e cila pėr dallim nga shumė tė tjera ka vendosur qė tė fejuarin e saj Dritonin ta kthejė nga Londra pėr tė jetuar nė Kosovė. Kėtė kėrkesė ajo tė fejuarit tė saj ia ka bėrė para disa dite, tė cilės kėrkesė Dritoni iu ka pėrgjigjur pozitivisht.

“Ndihem shumė e lumtur qė Dritoni ka pranuar ta lėrė Londrėn pėr tė jetuar kėtu nė Kosovė, bashkė me mua. Normalisht se fillimi i jetės sė tij kėtu do tė jetė paksa i vėshtirė pėr faktin se tashmė ėshtė mėsuar me jetėn nė Londėr. Mirėpo, njė plus i madh pėr ambientimin e tij kėtu janė edhe prindėrit e tij, tė cilėt jetojnė nė Kosovė. Kjo mė bėn tė ndihem edhe mė mirė, sepse nuk do tė mėrzitet pėr njerėzit mė tė dashur tė tij”, ka thėnė ajo pėr “Zėri”.

Kaltrina tani pėr tani ende nuk ka marrė ndonjė vendim pėr martesė gjatė kėtij viti, thotė se ēdo gjė do tė rrjedhė me kohė dhe me plan.

“Sa i pėrket martesės ende nuk kemi vendosur asgjė me Dritonin. Kur tė vijė kėtu do tė shohim, por asgjė konkrete nuk ka nė kėtė aspekt”, shton ajo. Sukseset nė kėngė Kaltrinės po i rriten dita ditės. Videoklipi “Hot” i publikuar para pak ditėsh asaj i ka sjellė shumė fat.

“Sapo kam lansuar kėngėn time “Hot” bashkė me klip dhe po pėlqehet mjaft nė publik. Jam shumė e kėnaqur qė bashkėpunova me Don Arbas dhe Bekėn, i cili ma bėri tekstin e kėngės”, shton ajo. Kaltrina tani ėshtė nė pėrgatitje edhe tė disa projekteve tė reja, tė cilat do t’i zbulojė me kohė.

(Zeri)
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off