Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Nora Istrefi » Nora Istrefi me pistoletė nė krah, kopjon Rihanna-n

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-09-2011, 10:10 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Nora Istrefi me pistoletė nė krah, kopjon Rihanna-n


Nora me pistoletė nė krah, kopjon Rihanna-n

Kėngėtares, Nora Istrefi nuk i ndahen krahasimet me emra tė mėdhenj tė muzikės botėrore. Njėherė ėshtė Rihanna fokusi i saj, pastaj Beyonce apo J. Lo, ndėrsa kėsaj radhe kėngėtarja kosovare ėshtė kapur me njė “kopje” nga hitbėrėsja e “Man down”, Rihanna. Vetėm pak ditė mė parė, Nora ka kryer njė tatuazh, tė parin nė trupin e saj, foton e sė cilit e ka postuar shumė shpejt nė rrjetet sociale, me qėllim qė fansat ta shohin dhe ta komentojnė.

Ndėrkohė qė pėr pistoletėn qė ėshtė pikturuar nė krahun e saj ka pasur goxha komplimente, nuk kanė munguar edhe ata qė shumė shpejt kanė nxjerrė nė dritė faktin se njė tatuazh identik me tė sajin e ka edhe Rihanna, tė cilėn Nora ėshtė akuzuar shpesh se e kopjon. Ndėrkohė qė lart e poshtė po komentohet ky tatuazh, Nora ka zgjedhur tė mos shprehet fare, tek e fundit ajo ecėn me parimin se “e rėndėsishme ėshtė tė pėrfolesh pėr diēka”.

Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off