Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Nora Istrefi » Dueti ‘sekret’ i Norės, me MC Kreshėn?

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-04-2011, 10:08 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Dueti ‘sekret’ i Norės, me MC Kreshėn?


Dueti ‘sekret’ i Norės, me MC Kreshėn?

Kėngėtarja kosovare, Nora Istrefi, ka paralajmėruar se sė shpejti do ta lansojė njė kėngė tė re, qė do tė jetė sipas saj njė bashkėpunim hit, emrin e partnerit tė tė cilit duet ajo nuk ka dashur ta zbulojė, megjithėse Telegrafi tashmė e din kush ėshtė ai.

Lajmin e bėri tė ditur vet kėngėtarja me anė tė profilit tė saj nė Twitter, ku pos kėngės, ajo zbuloi se ka bėrė njė tatuazh tė ri, fotot e tė cilit nuk i postoi. Nora tha se emri do tė mbetet i fshehtė, por Telegrafi ka mėsuar se MC Kresha do ta shoqėrojė seksi kėngėtaren kosovare nė kėngėn e re e cila do punohet nga Zzap dhe Chris.

“Sė shpejti hit i ri! Bėhuni gati sepse kėtė herė po vij furishėm. Ėshtė duet, mirėpo sekret. Ju dua, Nora”, shkroi nė Twitter bukursohja.

Sė fundmi Nora kishte lansuar kėngėn “E Di” nė bashkėpunim me Ermal Fejzullahun tani ėshtė shndėrruar nė njė hit.Last edited by Kujdestari; 07-04-2011 at 10:47 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off