Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Nora Istrefi » Nora: Nuk imitoj Beyonce, edhe po tė dua, s’kam mundėsi

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 06-24-2011, 05:01 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Nora: Nuk imitoj Beyonce, edhe po tė dua, s’kam mundėsi


Nuk imitoj Beyonce...

Ajo sė fundmi ndryshoi look, por prapė zėrat se imiton Beyonce-n nuk janė shuar… E kemi fjalėn pėr Nora Istrefin, e cila nė kėngėn e saj mė tė re, “Unė e di”, nė bashkėpunim me Ermal Fejzullahun, ėshtė shndėrruar nė bionde. Edhe pse nga komentet e deritanishme, pamja e saj ėshtė pėlqyer shumė nga fansat, nuk ka kaluar pa u bėrė krahasimi me kėngėtaren e madhe botėrore – divėn Beyonce, pas sė cilės shpesh thuhet se Nora ėshtė e fiksuar dhe pėrpiqet ta imitojė.

Por, e mėrzitur me kėto krahasime, Nora ka thėnė se jo vetėm qė nuk imiton askėnd, por as nuk ka mundėsi ta bėjė kėtė gjė. “E kuptojmė pėr kė po flasim?! Pėr Beyonce, Rihanna, Jennifer Lopez. Ne edhe po t’i kemi idhuj nuk arrijmė dot t’i imitojmė me mundėsitė qė kemi, pėr mė tepėr qė moda ajo ėshtė njė tė gjithė botėn, ndaj veshjet edhe ngjajnė”, – ėshtė shprehur ajo pėr tė disatėn herė. E besuat tani?!

Gazeta STandard

Last edited by Kujdestari; 06-26-2011 at 08:53 AM.
Reply With Quote
  #2  
Old 06-27-2011, 01:28 PM
Fronter's Avatar
Fronter Fronter is offline
Super Moderator
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,762
Default Re: Nora: Nuk imitoj Beyonce, edhe po tė dua, s’kam mundėsi

Nora Istrefi pėrgatitet tė thyej rekorde

Sa video ka realizuar Nora Istrefi kėtė vit? Katėr apo jo? Qė do tė thotė se ajo ėshtė kėngėtarja me mė shumė video brenda gjashtė muajve tė parė tė 2011 dhe kėngėtarja ka nė plan tė realizoj tė tjera!

Ajo ka treguar se gjatė verės do publikoj dhe njė videokėngė tė re, e normalisht deri nė fund tė vitit me kėto ritme siē e ka nisur do ketė arritur nė dhjetė lol. Marshalla, marshalla! Suksese!
__________________
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
beyonce


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off