Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Latest news about Albanian celibreties » Poni ėshtė shtatzėnė, pret njė djalė

Latest news about Albanian celibreties News and gossip about Albanian singers

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 04-29-2011, 09:12 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Poni ėshtė shtatzėnė, pret njė djalė


Poni ėshtė shtatzėnė, pret njė djalė

Kjo stinė paska qenė njė periudhė mė se e frytshme pėr fėmijė… Listės sė personazheve VIP qė presin tė bėhen me fėmijė, i ėshtė bashkuar sė fundmi edhe kėngėtarja labe, Poni, e cila pėr pak muaj do tė bėhet nėnė. Ajo pret fėmijėn e saj tė parė, qė ėshtė mėsuar tė jetė djalė, ndėrkohė qė ėshtė nė muajin e pestė tė shtatzėnisė.

Lajmin e ka pohuar pėr “Standard” vetė kėngėtarja, duke sqaruar se sakaq ka dhėnė njė intervistė ekskluzive pėr tė rejat qė e presin- jo vetėm nga muzika, ndaj nuk ka shumė dėshirė tė dalė “nėpėr cepa gazetash e kioska”, siē i ka cilėsuar ajo lajmet rozė. E pyetėm gjithashtu se me ēfarė po merrej kėto kohė, e Poni u pėrgjigj: “Natyrisht me muzikė!” Mėnyra se si ėshtė shprehur kėngėtarja e “Hopa Hopa”, na ka lėnė tė kuptojmė se ndoshta ajo do tė dėshironte ta mbante edhe pėr pak kohė larg mediave kėtė ngjarje tė shėnuar nė jetėn e saj. I fejuari i Ponit nuk ėshtė njė fytyrė e njohur pėr mediat, pėr shkak se mesa duket ēifti ka dashur tė ruajė privatėsinė, gjė qė Poni e ka pasur pėrherė merak.

Nė fakt, prej disa kohėsh, kėngėtarja aq e preferuar e muzikės vlonjate por edhe asaj tė lehtė, duket tė ketė lėnė disi mėnjanė angazhimet muzikore, gjė qė ėshtė e natyrshme nė gjendjen e saj shėndetėsore. Pėr Ponin ėshtė shkruar edhe disa vite mė parė pėr njė shtatzėni tė mundshme, lajm qė ajo jo vetėm e ka mohuar, por edhe nuk ka vonuar tė ngrejė njė padi pėr mediat qė e kishte raportuar kėtė lajm tė rremė, sipas saj. Megjithatė, kėsaj radhė lajmi ėshtė i vėrtetė, pasi kėngėtarja ėshtė parė me bark dukshėm tė fryrė e pėr mė tepėr e ka pranuar edhe nė njė prononcim pėr gazetėn “Standard”. Ndoshta nė njė moment tjetėr do t’ju servirim edhe njė foto tė nėnės sė ardhshme. Vetėm pak ditė mė parė, njė tjetėr kėngėtare e njohur, Ledina Ēelo, solli nė jetė fėmijėn e saj tė parė, njė vogėlush tė quajtur Erlis. Ndėrkohė qė para pak javėsh ėshtė bėrė nėnė edhe kėngėtarja Elsa Lila, e cila ka lindur nė Itali dhe e ka pagėzuar tė bijėn me emrin Evita, nė nder tė nėnės sė saj tė ndjerė qė quhej Eva. Nuk dimė ende se ē’emėr ka menduar Poni pėr fėmijėn e saj tė parė, por si shumė personazhe tė tjera publike; Alketa Vejsiu, Xhemi Shehu, Julka Gramo, Sonila Meēo, Edona Llalloshi etj., 2011-a do tė jetė njė vit i shėnuar dhe i paharrueshėm nė jetėn e kėngėtares.

__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off