Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-28-2011, 09:36 PM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Ermela fiton Big Brother 4 Albania


Ermela fiton Big Brother 4 Albania

Ermela ėshtė shpallur fitues e edicionit tė katėrt tė spektaklit Big Brother Albania. Konkurentja fituese ėshtė shpallur pak ēaste mė parė nė edicionin e radhės ku drejtuesja e spektaklit theksoi se Ermela dhe Egrysi kanė marrė numrin mė tė madh tė votave por numri mė i madh shkoi pėr Ermelėn.

Mė herėt sot gjatė emisionit ishin skualifikuar Marieli dhe Ogreni. Ēmimi fitues pėr kėtė edicion tė Big Brother ėshtė 100 milionė lekė.
__________________

Last edited by Media_Group; 04-11-2011 at 03:17 PM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2011, big brother albania, ermela fiton


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off