Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Shpat Kasapi » Shpati bėhet imazh publicitar i parfumerisė “Schatze”

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 02-28-2011, 09:04 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Shpati bėhet imazh publicitar i parfumerisė “Schatze”


Shpati bėhet imazh publicitar i parfumerisė “Schatze”

Kėngėtari Shpat Kasapi, tė shtunėn e kaluar ishte nė vendlindjen e tij, nė Tetovė, pėr tė promovuar albumin e tij dhe pėr tė ndarė disa disqe pėr fansat. Ai ėshtė zgjedhur nga parfumeria e njohur “Schatze” pėr tė qenė imazh publicitar i tyre pėr njė periudhė njėvjeēare.

Gjatė kėsaj kontrate, ai sė bashku me kėngėtaren Adelina Tahiri do tė reklamojnė produktet e kėsaj parfumerie. Gjatė qėndrimit nė Tetovė, ai u ka ndarė disa disqe fansave tė tij, kurse ditėt nė vazhdim tė gjithė konsumatorėt tė cilėt do tė marrin produkte nė shumėn prej 1 mijė denarėsh, do tė kenė dhe njė album tė Shpatit falas.

Kanė kaluar disa vjet qė kur kėngėtari ėshtė fejuar me bukuroshen Afėrdita Dreshaj dhe pak ditė mė parė festoi “Ditėn e tė dashuruarve”, i lumtur nė krahėt e saj. Pikėrisht atė ditė, Shpati ka performuar pėr publikun shqiptar nė Athinė, ndėrkohė plane tė tjera nė muzikė Shpati ka realizimin e njė klipi qė do e realizojė nė Shqipėri me “Max production”, kėngė kjo nė duet me kėngėtarin e ri Ton Voka. Pritet qė tė ngrohet koha dhe tė fillojnė xhirimet e klipit tė kėngės “Imazhi yt”, nė tė cilėn tregohet dashuria pėr njė vajzė tė cilėn i dashuri prej kohėsh nuk e sheh nė qytet. Foto nga promovimi i tij kemi siguruar edhe ne.


Blerand Rexhepi
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
max production, schatze, ton voka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off