Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Ingrid Gjoni » Ingrid Gjoni jetė nate vetėm, pa tė dashurin

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 08-17-2010, 01:56 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Ingrid Gjoni jetė nate vetėm, pa tė dashurin


Ingrid Gjoni jetė nate vetėm, pa tė dashurin

Nė kėtė verė tė nxehtė Ingrid Gjoni preferon dhe jetėn e natės qė tė ofron qyteti bregdetar i Vlorės. Bluetooth boton foto ku kėngėtarja ėshtė e ulur pranė banakut tė njė prej pubeve tė natės. Fustani i zi dekolte dhe tepėr i shkurtėr tregon se kėngėtarja ėshtė nė formė tė mirė fizike. Ingridi ėshtė parė nėn shoqėrinė e gazetares Paloma, ndėrsa ka munguar i dashuri i saj, i cili ka shoqėruar kėngėtaren nė aktivitetet e kohėve tė fundit.

Reply With Quote
  #2  
Old 02-10-2011, 01:47 AM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Re: Ingrid Gjoni jetė nate vetėm, pa tė dashurin

__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
foto ingrid gjoni, ingrid gjoni, sexy ingrid gjoni, video ingrid gjoni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off