Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Zajmina Vasjari » Zajmina, “Makina” vendi ideal pėr tė bėrė seks

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 01-25-2011, 04:05 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Zajmina, “Makina” vendi ideal pėr tė bėrė seks


Zajmina, “Makina” vendi ideal pėr tė bėrė seks

Nė njė intervistė dhėnė pėr emisionin e televizionit “Vizion+”, “Zonė e Lirė”, qė drejtohet nga Arian Ēani, ish Miss Shqipėria dhe Kengetarja, Zajmina Vasjari, flet pa doreza rreth ēdo pyetje qė ka tė bėjė me seksin. Intervista eshte dhene para 2 vjetesh…. nje rikujtim per te gjithe ato fansa te Zajmines qe ndoshta nuk e dine e se kane lexuar kete interviste.
Ēani: Zajmina, keni nevojė tė dashuroni pėr tė bėrė seks, apo tė bėni seks pėr tė dashuruar?
Zajmina: Tė dashuroj pėr tė bėrė seks.
Ēani: Cili ėshtė vendi ideal pėr ta bėrė shpejt e shpejt?
Zajmina: Makina.
Ēani: Cili ėshtė vendi ku do ta kishit tė pamundur ta bėni?
Zajmina: Banjoja, sepse ėshtė e vogėl…
Ēani: Ju preferoni 1 mashkull qė din ta bėjė dhe qė ua dreth (tradhton), apo njė qė nuk di ta bėjė por ėshtė besnik?
Zajmina: Njė qė e bėn mirė dhe qė e dreth, por pa e marrė vesh unė.
Ēani: Njė mashkull qė din ta bėjė por qė ėshtė i shėmtuar, apo njė mashkull qė nuk di ta bėjė por qė ėshtė i bukur?
Zajmina: Njė qė ėshtė i shėmtuar…
Ēani: Preferoni tė gjuani apo tė jeni e gjuajtur?
Zajmina: Tė jem e gjuajtur.
Ēani: Preferoni t’i braktisni ju, apo tė ju braktisin ata?
Zajmina: T’i braktis unė, sepse ėshtė mė pak e dhimbshme.
Ēani: Ju preferoni Zajminė t’i pėrkėdhelni apo tė ju pėrkėdhelin?
Zajmina: Tė dyja bashkė
Ēani: Preferoni tė ju lėrė pėr njė mashkull tjetėr apo pėr njė femėr tjetėr?
Zajmina: Pėr njė mashkull.
Ēani: Pra preferoni qė nėse ju braktis, tė deklarojė se e ka bėrė me njė mashkull tjetėr, jo me femėr?
Zajmina: Jo pėr femėr, pse habitesh?
Ēani: Nuk do ta kishe problem tė jetė homoseksual?
Zajmina: (qeshet).
Ēani: Zajmina, ju preferoni tė ju pėrkėdhel njė mashkull qė nuk ju dashuron fare apo njė mashkull qė ju dashuron si i ēmendur?
Zajmina: Tė mė dashurojė por pa dhunė…
Ēani: Pra preferoni njė qė nuk ju do?
Zajmina: Jo, tė jetė i dyti por pa…
Ēani: Njėrėn duhet tė zgjidhni…?
Zajmina: Tė dytin.
Ēani: Pra njė mashkull qė tė rreh, por qė tė dashuron?!
Zajmina: (qeshet).
Ēani: Preferoni qė ai tė shkojė me njė tjetėr duke menduar pėr ju, apo ta bėjė me ju dhe tė mendojė pėr njė tjetėr?
Zajmina: Me njė tjetėr dhe tė mendojė pėr mua.
Ēani: Zajmina, preferoni ta shikoni atė duke e bėrė me njė femėr tjetėr, apo ju ta bėni me njė mashkull tjetėr?
Zajmina: Ndoshta duke parė atė me njė tjetėr.
Ēani: Cila ėshtė fantazia juaj seksuale, qė nuk e keni realizuar asnjėherė?
Zajmina: Tė gjitha fantazitė qė i kam parė, them qė i kam realizuar.
Ēani: Zajminė, cila ėshtė zona mė erogjene nė trupin tuaj?
Zajmina: I gjithė trupi.
Ēani: Jo, jo, se kuptove…
Zajmina: Mė shumė varet kush tė prek.
Ēani: Ju preferoni Zajminė me dritė fikur apo me dritė ndezur?
Zajmina: Varet nga rasti.
Ēani: Mė trego tė puthėsh tjetrin, ndėrkohė qė je me njėrin, por e kam fjalėn ajo me llape, a ėshtė tradhti apo jo?
Zajmina: Normal.
Ēani: Po seksi oral ėshtė tradhti?
Zajmina: Ėshtė. Ndoshta pėr mashkullin nuk ėshtė, por te femrat quhet tradhti.
Ēani: Por pėr femra e kam dhe unė fjalėn kur…
Zajmina: (qeshet).
Ēani: A mendoni se mund tė bėjmė gjithēka nė jetė kur jemi tė dashuruar?
Zajmina: Jo, ndoshta ka tė tjerė por unė jo.
Ēani: Me njė tė panjohur preferoni ta bėni para, apo pas restorantit?
Zajmina: Me njė tė panjohur, as qė do ta kishte shansin.
Ēani: Po nė qoftė se….
Zajmina: Nuk ekziston nė qoftė se.
Ēani: Pra duhet ta njihni shumė?
Zajmina: Patjetėr


Last edited by Kujdestari; 01-26-2011 at 12:11 AM.
Reply With Quote
  #2  
Old 01-27-2011, 09:38 PM
aron kabashi aron kabashi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1
Default Re: Zajmina, “Makina” vendi ideal pėr tė bėrė seks

zajmina cenke e jashtme fare
Reply With Quote
  #3  
Old 01-31-2011, 01:32 AM
enisi_ch enisi_ch is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1
Default Re: Zajmina, “Makina” vendi ideal pėr tė bėrė seks

llukumi sum je e mir valla sex je shum
ki qef me ba sex me mu a po a umprano me ba sex me mu loqki kalo mir qao qao

Last edited by Kujdestari; 07-31-2011 at 01:24 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
arian ēani, emisioni, intervistė, kengetarja, miss shqipėria, televizioni, zajmina vasjari, zonė e lirė, “vizion+”


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off