Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 12-29-2010, 06:51 PM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”


Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”

“Nora nuk o njėsoj” titullohet video-projekti i fundit muzikor i kėngėtares Nora Istrefi.

Videoklipi i kėsaj kėnge ėshtė realizuar nga produksioni “Entermedia”, ndėrsa Nora si gjithmonė edhe nė kėtė klip duket shumė joshėse dhe seksi.

Tematika e kėngės ėshtė shumė e ngjashme me kėngėt e fundit tė kėngėtarėve kosovarė tė cilėt kritikojnė rivalėt e tyre muzikore dhe lartėsojnė veten.

Edhe Nora ka vendosur qė kėsaj here tė flasė pėr veten me anė tė kėsaj kėnge, duke lajmėruar kėshtu se ajo mė “nuk ėshtė njėsoj” dhe ėshtė njė person mė ndryshe.


Last edited by Kujdestari; 02-12-2011 at 11:09 PM.
Reply With Quote
  #2  
Old 01-06-2011, 07:14 PM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Re: Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”

Originally Posted by Media_Group View Post
Nora Istrefi: Kam nevojė pėr pushim!

Pas njė morie angazhimesh nė fundvitin qė e lamė pas, kėngėtarja Nora Istrefi ditėt e para tė kėtij fillimviti ia ka dedikuar pushimit. Ajo ka thėnė se ėshtė duke e mbledhur energjinė e humbur, ndėrsa tė rejat e radhės do tė pasojnė vetėm pas njė pushimi tė mirė tė saj. “Pėr Krishtlindje isha nė Kanada, ndėrsa mė pas isha nė Gjermani e Zvicėr. E duke qenė se edhe tri netėt festive isha e angazhuar me kėngėn, mė duhej shumė pushimi”, ėshtė shprehur Nora Istrefi pėr tė pėrditshmen InfoPress. Pėrveē angazhimeve nėpėr mbrėmje tė ndryshme, Nora nė fund tė vitit 2010 realizoi kėngėn dhe klipin e saj mė tė ri “Nora nuk o njėsoj”, ku ėshtė shprehur shumė e kėnaqur.

Last edited by Kujdestari; 02-12-2011 at 11:11 PM.
Reply With Quote
  #3  
Old 02-12-2011, 11:15 PM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Re: Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”

.
Reply With Quote
  #4  
Old 02-28-2011, 02:32 PM
gerona gerona is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1
Default Re: Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”

veq vazhdo viq kush ta ka inatin
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
entermedia, kenge, njesoj, nora istrefi, video


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off