Latest news about Albanian celibreties News and gossip about Albanian singers

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 09-09-2010, 02:12 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,470
Default Artiola Toska me videoklip te riSapo ėshtė lancuar nė tregun shqiptar, videoklipi mė i ri i kėngėtares Artiola Toska. E cilėsuar nga tė gjithė fansat e saj si bilbili i kėngės popullore, kėngėtarja ka pėrgatitrur surprizėn e rradhės, qė e ka titulluar ‘Lulja e Preferume’. Njė album mjaft i vecantė me kėngė tė stilit tė Artiolės nė tė cilin ka bashkėpunuar me Edi Balilin, tekstet nga A. Trebicka. Albumi nė tė cilėn pėrfshihet kėnga nė fjalė e kėngėtares titullohet ‘LIVE 2009’ dhe si gjithmonė Artiola ndodhet nė kulm tė suksesit. (Bluetooth)

Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
artiola foto, artiola toska, artiola video, edi balilin, live 2009, trebicka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off