Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-15-2009, 02:50 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is online now
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Nora Istrefi ne Suedi


NORA ISTREFI NE SUEDI / HELSINGBORG

Ju e dini se cila kengetare eshte ne keto foto. Nora nuk pergatitet per foto, ajo eshte e gjalle dhe teper atraktive. Eshte ka ua kalon krejtve me performance dhe pasion i ka paparacit kur i shkojne pas shpine. Nora si duket e xiglon Astrit Gashin per Beli. Sa mire me qene si Astrit Gashi me te prek dora e Nora Istrefit.CFARE LEZETI KENI JU QE I SHIHNI KETO FOTO?


__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
astrit gashi, kang seksi, lezeti, nora istrefi, nora suedi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off