Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Nora Istrefi » Ndahen Nora Istrefi dhe Getoari, shkak Ciljeta?

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-15-2009, 02:47 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,875
Default Ndahen Nora Istrefi dhe Getoari, shkak Ciljeta?


Nora Istrefi ėshtė bukuroshja, e cila ka kohė qė ka joshur publikun shqiptar duke ‘tundur e shkundur’ hiret e saj ne videoklipin e kėngės “Negativ”. Nuk ka se si mos ta njihni edhe Getoarin! Ai ėshtė njėri nga pjesėtarėt e grupit Tingulli 3! Jemi tė sigurt qė e njihni. Ai ėshtė bėrė shumė i njohur me kėngėt e grupit, tė cilat janė plot tekste eksplicite, kryesisht mbi femrat.

”Po cfare lidhje kanė kėta tė dy”? do tė mendonit ju! Epo ata janė cift, ose mė mirė tė themi, kanė qenė. Shprehemi kėshtu, pasi flitet se 19 vjecarja dhe repisti i famshėm, janė ndarė. Arsyeja?

Askush nuk ėshtė shprehur qartė deri tani. Nora ka deklaruar se nuk u beson shumė meshkujve dhe se vazhdon tė jetė paksa naļve nė mėnyrėn e tė sjellurit me ta. Ajo e akuzon gjininė tjetėr pėr fjalė mė shumė se sa vepra.

Por gojėt e liga thonė se ndarja mes tyre erdhi, ndoshta rastėsisht, ndoshta jo, pasi Getoari bėri duetin “e nxehtė” me Ciljeta Xhilagėn Dridhe Dridhe”.


Ciljeta

Kėnga e cila i dedikohej tė pasmeve tė Ciljetės, ėshtė reklamuar shumė nė Kosovė, ku gjithandej janė vėnė postera me poza shumė provokuese tė dy kėngėtarėve. Por edhe Nora nuk mbetet pas me pėrmasa! Trupi i saj ėshtė nė formė!. E megjithatė, asgjė nuk dihet e saktė! Ne sapo tė marrim vesh mė shumė do t’ju informojmė!

__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu

Last edited by Kujdestari; 01-07-2012 at 04:53 PM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
lezetet e nora istrefit


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off