Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Nora Istrefi » Ne cilin kat te lezetit OPIUM eshte Nora Istrefi

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-15-2009, 02:46 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Ne cilin kat te lezetit OPIUM eshte Nora Istrefi


Ne cilin kat te lezetit OPIUM eshte Nora Istrefi

AlbaNur.Net, nga burime mire te informuara, merr vesh se Nora Istrefi ėshtė ka pergatit surpriza tė reja pėr funcat e vet. Ajo perveē performancave tė shkėlqyeshme nė promovimin e videoklipit tė saj tė fundit, ka filluar edhe njė performancė tjetėr qė quhet “NEW LOVE”. Nora Istrefi kėtė lidhje preferon ta mbaj sa mė larg nga mjetet dhe tabloidet shqiptare. Ka qejf ta ketė vetėm pėr veti. Kjo deshirė e Norės ka bėrė qė vetė Nora kohėve tė fundit tė mos jetė edhe aq prezente nėpėr spektale tė Diasporės shqiptare.

Shumė kush beson nė thashe theme se Nora Istrefi ėshtė xheloze nė lidhjen e Elvana Gjatės me maestron e Tingullit 3 Getoarin, pasi kėta dy kohėve tė fundit nuk i ndanė asgjė. Disa tablloide nė Tiranė japin informacione nga rrethi i shoqėrisė sė Elvana Gjatės se Nora Istrefi ėshtė tepėr xheloze nė Elvanėn, tablloidi Bluetooth i Gazetės Shqiptare ka pėrdorur disa foto tė AlbaNurit nga Video Festi 2006 duke i paraqitur si argument se kinse shoqėrimi i Nora Istrefit me disa bashkėpunėtor tė Muzikės bėhet pėr inat tė Getoarit.


Nora Istrefi

AlbaNur njė kohė tė gjatė pėrcjell aktivitetet e Nora Istrefit. Mė tepėr jemi marr me Nora Istrefin prej kur ėshtė ndarė herėn e parė nga Getoari. Atėherė fliteshte se shkak ishte Ciljeta Xhilaga. Eshtė e vėrtetė se ajo ndarje Norės nė fillim nuk i ka ardhur mire sikurse nuk i vjen mirė asnjė femre shqiptare kur ndahen prej tė dashurve. Kurse seksualiteti i Ciljeta Xhilagės, provikimet dhe puthjet e saja tepėr seksi para publikut dhėnė Getoarit, pa dyshim se Norėn e kanė mėsuar shumė nė jetė dhe mė tepėr nė kuptim dashurie. Prej asaj kohe ėshtė e vėrtetė se Nora Istrefi ėshtė nė marrdhėnie tė mira me Ciljeta Xhilagėn, e cila u bė shkaktarė qė Nora tė zbuloi lehtė lojrat dhe tinejgjerllakun e Getoarit.

Pra, Nora Istrefi nuk ėshtė aspak xheloze pėr dashuriqkat e Getoarit, aq mė pak mendon pėr avanturat gjysėm seksi tė Elvana Gjatės me Getoarin ne zyret e te ndjerit ish-president tė Kosovės, Ibrahim Rugova. Ne i themi Elvana Gjatės se fotot tona janė REAL tė vėrteta dhe nuk ka montazhe. Ndoshta Elvana Gjata nuk i ka parė kėto foto, por ne ja bėjmė me dije t’i shoh, le tė klikojė KETU, ajo do tė bindet se gjoksin seksi te saj e ka perthekuar me krahror Getoari.

AlbaNur ka informacione tė sakta, qe vetė Getoari ėshtė mė tepėr xheloz pse nuk ėshtė me Nora Istrefin dhe jo Nora. Getoari ėshtė ai qė vuan dhe jo Nora. Gjitha lidhjet e tij, e tani edhe kjo me Elvana Gjaten, ose nesėr me Bleona Qeretin, nuk janė asgjė vetem se biznis dhe njė mėnyrė shfrytėzimi nga Getoari karshi Nora Istrefit. Kjo ėshtė e vėrteta qė duhet te shkruhet ne Tiranė. Ne me kohė kemi thenė se Nora Istrefi ėshtė njė kėngetare me popullaritet ne rritje, klikimet qė ja bėjnė asaj ne internet, jane menjėherė pas Adelina Ismailit dhe Genta Ismailit. Kurse dashuria e re e Nora Istrefit do te mbetet OPIUM edhe pėr njė kohė tė gjatė per Getoarin.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu

Last edited by Kujdestari; 02-12-2011 at 10:33 PM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bleona qereti, elvana gjata, getoar selimi, lezet, nora, seksi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off