Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Big Mama » Big Mama mendon tė shpėrngulet nė tregun muzikor Turk

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 08-19-2010, 11:09 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Big Mama mendon tė shpėrngulet nė tregun muzikor Turk


Big Mama mendon tė shpėrngulet nė tregun muzikor Turk

Kėngėtarja e njohur e Pop Muzikės Shqiptare Big Mama tani po mendon pėr planet e saj nė karrierėn muzikore. Nė mendjen e saj ekziston mundėsia pėr tu shpėrngulur nė tregun muzikor Turk. Pasi kishte vizituar tė afėrmit e saj nė shtetin turk ajo kishte has nė kontakt me njė menaxher turk tė cilit ja kishte treguar materialet e saj muzikore dhe kishte marr pėlqimin nga ai. Tani Big-it rrotullohet qė tė kėndoj nė shtetin turk me kėngė turke por pse jo dhe shqiptare.
Gjithashtu ajo planifikon tė hyjė shpejt nė tregun muzikor nė turqi dhe ka shpresa se mund tė rradhitet mirė dhe tė nxjerr pėrfitime tė medha.

Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
big mama, foto big mama, muzika pop, muzika turke, shqiptare


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off