Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Latest news about Albanian celibreties » Leonora Poloska: Unė jam njė femėr e fortė

Latest news about Albanian celibreties News and gossip about Albanian singers

Reply

Thread Tools
Old 08-19-2010, 12:37 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member

Default Leonora Poloska: Unė jam njė femėr e fortė

Leonora Poloska: Unė jam njė femėr e fortė

Ka kaluar vetėm pak kohė nga publikimi i kėngės mė tė fundit tė Leonora Poloskas nė bashkėpunim me MC Kresha, dhe siē duket njė kėngė e re ėshtė gati pėr t’u publikuar shumė shpejt. Sa i pėrket jetės sentimentale, Leonora aktualisht ėshtė duke shijuar statusin e saj prej beqareje...

“Nuk jam e dashuruar pėr momentin”, ndėrsa nuk fsheh se nė lidhje do tė preferonte tipin e mashkullit, ideal. Vera ėshtė njė stinė e ngarkuar me koncerte dhe veē kėsaj ėshtė stina nė tė cilėn shpallet hapur “lufta” mes kėngėtarėve, por pėr Nora Poloskėn, konkurrenca nė art nuk duhet tė ekzistojė. Lidhur me rivalet e saj nė muzikė, ajo plot humor pėrgjigjet pėr Bluetooth se muzika nuk ėshtė njė ring boksi dhe si pasojė pėr tė rivaliteti mes kolegėve nuk ekziston. E pyetur nėse i pėlqen Leonorės qė meshkujt ta marrin pėr njė femėr tė forte, kėngėtarja pohon. “Unė jam njė femėr e fortė nė shumė drejtime nė jetė, mendoj se mundem tė pėrballoj shumė dhe nuk frikėsohem... Sa i pėrket asaj se a ju pėlqej meshkujve duhet t’i pyesni ata”.

Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
forum leonora poloska, foto leonora poloska, leonora poloska, mc kresha, video leonora poloska

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules