Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 08-02-2010, 11:01 AM
Kujdestari's Avatar
Kujdestari Kujdestari is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,471
Default Mesazhi i Afėrditės


Mesazhi i Afėrditės

Kėngėtarja e re, Afėrdita Dreshaj ka festuar 24-vjetorin e lindjes. Ditėlindja e saj e parė nė Tiranė, siē e ka pohuar vetė kėngėtarja. Pa kurrfarė pėrgatitjeje, njė ide e momentit, telefonin nė dorė, dhe njė ftesė e papritur pėr kėdo “It’s my Brithday Today!!! Unė dua qė sonte tė jeni pjesė e kėsaj nate pėr mua, tė kėnaqemi dhe festojmė sė bashku. Jeni tė ftuar nė “Baroque”, nė orėn 23:00. Ju pres... Prezenca juaj do mė gėzojė. Kiss, Afėrdita”. Ky ishte mesazhi qė mbėrriti nė telefonat e tė ftuarve dhe fiks nė kėtė orar miqtė e saj u mblodhėn nė tavolinėn e mbushur me tullumbace.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
baroque, kiss, today


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off