Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-30-2010, 01:31 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,875
Default Blero ft F-kay, Skillz, Kaos, Mc Kresha


__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu

Last edited by Media_Group; 02-07-2011 at 01:10 AM.
Reply With Quote
  #2  
Old 01-11-2011, 03:41 AM
Media_Group's Avatar
Media_Group Media_Group is offline
Super Moderator
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,467
Default Re: Teuta dhe Blero martohen nė shtator


Blero: Teuta ėshtė mė e mira nė botė

Fundviti 2010 dhe nata e ndėrrimeve tė motmoteve nuk kishte si tė pėrfundonte mė mirė nga ēfarė pėrfundoi nė familjen Muharremi. Njė surprizė e bėrė nga bashkėshortja e tij Teuta, natėn e 31 dhjetorit, kėngėtarit Blerim Muharremi – Blero e bėri njeriun mė tė lumtur.

“Nuk e dija se prindėrit e mijė do tė vijnė nga Suedia, por Teuta mė bėri befasi. Ishte njė befasi shumė e kėndshme pėr mua, pėr tė cilėn dua t’i falėnderohem Teutės, e cila ėshtė mė e mira nė botė”, ėshtė shprehur Blero.

Ka shatė vjet qė unė natėn e Vitit tė Ri nuk e festoj me familjen time, pėr shkak tė punės e angazhimeve profesionale, dhe festa e kėtij fund-viti ka qenė shumė familjar, ka treguar Blero pėr “InfoPress”, duke bėrė me dije se tashmė ka filluar me angazhime me muzikė.

“E tash sėrish nė punė, fatkeqėsisht pa pushim hiq. Kam shumė projekte pėr tė realizuar, kėshtu qė mė ėshtė dashur tė vazhdoj menjėherė punėn. E kam sikur traditė tashmė, nė fund tė ēdo janari realizoj njė kėngė dhe klip tė ri”, ka pohur ai.

“Jemi afėr realizmit tė kėtij projekti, ndėrsa detajet po ia lėmė kohės pasi nuk mund tė tregoj se a do tė jetė njė projekt ‘single’ apo me dikė tjetėr dhe se ēfarė do tė jetė ai projekt”, ka pėrfunduar Blero.

Last edited by Media_Group; 02-07-2011 at 01:09 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
blero, blero ft f-kay, darsmen, kaos, martohen, mc kresha, shtator, skillz, teuta krasniqi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off