Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Blero Bujar Muharremi » Albumi i Bleros publikohet online ende pa dalė nė treg

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-07-2010, 12:46 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Albumi i Bleros publikohet online ende pa dalė nė treg


Albumi i Bleros publikohet online ende pa dalė nė treg

Janė bėrė njerėzit tė tmerrshėm! Pa dalė ende albumi nė treg, tė gjitha kėngėt e albumit tė ri tė Bleros mund t’i shkarkosh nė internet dhe... sigurisht qė ne i sh-karkuam! Pse do ngelemi mbrapa botės ne? Ncuq! Nga sa dėgjuam... sikur s’na ngacmoi dhe aq. Ritmet e vjetra... nuk di ndoshta duhet ta ridėgjojmė pėr tė dhėnė ndonjė pėrshtypje mė tė mirė, por tė paktėn mund tė ju themi se “Fly Away” do tė jetė njė hit i garantuar.

__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu

Last edited by Media_Group; 02-07-2011 at 01:12 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
albumi bleros, blero, facebook blero, video blero


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off