Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Top Albanian Celebrities at Albanur Forum > Shpat Kasapi » Shpat Kasapi dhe Afėrdita Dreshaj kanė publikuar albumet e tyre

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 07-07-2010, 12:18 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is online now
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Shpat Kasapi dhe Afėrdita Dreshaj kanė publikuar albumet e tyre


Shpat Kasapi dhe Afėrdita Dreshaj kanė publikuar albumet e tyre


Albumi i Afėrditės mban titullin “Just Kiss Me”, ndėrsa ai i Shpatit “Medika-ment”. Ky ėshtė albumi debutues i Afėrditės, nė tė cilin pėrfshihen dhe hitet “Shumė trafik” e “Nėse je burrė”. Tė dyja albumet publikohen prej kompanisė “Eurolindi”

.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
  #2  
Old 07-19-2010, 03:04 PM
albanur's Avatar
albanur albanur is online now
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,878
Default Afėrdita dhe Shpati me pushime nė Tiranė


Afėrdita dhe Shpati me pushime nė Tiranė

Fundjava e kaluar i ka zėnė nė Tiranė dhe domosdo, temperaturat e larta kanė bėrė tė vetėn, kėshtu qė alternativa mė e mirė kanė qenė pishinat.

Janė kthyer nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės vetėm pak ditė mė parė, dhe axhendėn nė fakt e kanė pasur shumė tė ngjeshur.

Fundjava e kaluar i ka zėnė nė Tiranė dhe domosdo, temperaturat e larta kanė bėrė tė vetėn, kėshtu qė alternativa mė e mirė kanė qenė pishinat. Shpati dhe Afėrdita kanė zgjedhur njė prej ambienteve mė nė zė nė kryeqytet, dhe kanė kaluar mė sė miri.

Siē i shohim edhe nė kėtė foto, shumė tė dashuruar dhe tė dhėnė pas njėri-tjetrit. Njė pamje natyrale nga tė dyja palėt, Shpati nga njėra anė pa pikė xheli tek flokėt dhe i parruar, ndėrsa Afėrdita e pagrimuar dhe pa petinaturėn pėrkatėse.

.
__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu

Last edited by Kujdestari; 08-16-2011 at 12:53 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
aferdita dreshaj, darsma, fejsa, jeta aferdites, shpat kasapi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off