Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 04-06-2010, 07:01 AM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,875
Default Blero, busy gjate Veres 2010


Vera e ngarkuar pėr Bleron

Pėr kėngėtarin Blero duket se stina e verės do tė jetė mjaft e bukur, pasi pėrveē qė pret tė bėhet baba, ai do tė promovojė edhe albumin me 12 kėngė tė reja dhe dy tjera tė dėgjuara deri mė tash. Blero do tė ketė edhe disa klipe qė do tė pėrcjellin kėngėt e reja. Blero ka thėnė pėr Kosovapress se ėshtė nė pėrfundim tė punės sė tij rreth albumit tė ri dhe pas njė muaji pret tė realizoj edhe njė klip tė njė kėnge tė re.

Videoklipe tė reja

Kėngėtari bėri tė ditur se 14 kėngėt e albumit janė tė punuara nga produksioni “EnterMedia”, kurse klipin e njė kėngė tė albumit do tė bėjė nė muajin qershor. Ndėrkaq, njė klip tjetėr do tė punohet nė fund tė muajit korrik nė bashkėpunim me njė kompani nga Shqipėria, e cila ka realizuar edhe klipin e kėngės qė ka bashkė me Zajminen.

__________________
Muzik Shqip - Filma Shqip - Mp3 Shqip - Humor - Chat Shqip - Kosova Chat

Me respekt stafi i www.albanur.eu

Last edited by Media_Group; 02-07-2011 at 01:13 AM.
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2010, blero, busy, foto blero


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off