Kosova Music

Albanian News | Muzika Shqiptare | Albanian Movies | Flash Chat | Mp3 | Video | Humor | Horoscope | Big Brother | Sport | Albnian Tv | Games

Lajme nga Kosova, Kosova Online, Kosova Music, Kosova Sot, Kosovo News, Independence of Kosova

Home

Chat

Forum

 

 

Chat me Kamera

Albanur Chat ėshtė Video Chat i parė Shqiptar i kėtij lloji nė Internet. Ne Albanur, fjala Shqiperia Chat  tregon se kėtu mund tė takoni femra dhe djem nga Shqipėria etnike dhe diaspora.

VIP-at me te Kerkuara Politik ne Google me emrin LDK

Follow Us

Jepe lajmin vet nė portalin e lidhjeve shqiptare nė AlbaNur
Lajme nga Shqiperia

Lajme nga Kosova

Lajme nga Maqedonia

Thaci si Rugova
A nuk ėshtė Hashim Thaci si Rugova
Ngritja, rėnia e Sejdiut dhe Isa Mustaf
Te tjera per nostalgjiket LDK
Fatmir Sejdiu merr pjesė nė Konferencėn Internacionale tė Lidershipit nė Seul
Kryesia LDK-sė dirigjon kryetarėt e degėve
Bukoshi, kandidat pėr kryetar tė LDK-sė
Botasot shpall Berishen personalitet te vitit 2010
Ekspres milioneret e politikes ne Kosove
Shkrimtari Teki Dervishi mbi LDK
Te tjera per nostalgjiket LDK
Teki Dervishi: Ofensiva inkriminuese e Serbisė kundėr Kosovės
Teki Dervishi: Teki Dervishi: Mbi LDK-istėt emocional
Teki Dervishi: Kozeri njė tagrambledhėsi tė “trepėrqindėshit”
Teki Dervishi: Isa Mustafa po provon ta fusė Kosovėn nė luftė qytetare
Teki Dervishi: Kush po e viktimizon UĒK-nė dhe Ramush Haradinajn
Teki Dervishi: Serbėt nė Shqipėri, shqiptarėt nė karantinė
Fatmir Sejdiu dhe Hashim Thaci 2007 - 2010
Nje parashikim nen tymin e nargjiles nga perendimi per LDK-n
Foto intresante nga ceremonia e varrimi te Presidentit Ibrahim Rugova?

Tjera interesante ne AlbaNur
Kur sharmi mban emrin Leonora Jakupi!

Ėmbėlsia dhe ēiltėrsia e saj bien gjithmonė nė sy. Kėngėtarja Leonora Jakupi, vjen sot nė “Bluetooth” me kėto foto tė shkėputura nga xhirimet e Vitit tė ri, ku ajo ka qenė e ftuar sė bashku me disa kolegė... Mė shumė!

 

Diellza Kolgeci promovon katalogun “Vetja”
Vetėm dy ditė mė parė njė nga modelet dhe dizajneret mė tė njohura, bukuroshja Diellza Kolgeci ka bėrė promovimin e njė katalogut tė ri nė llojin e vet, titulluar “Vetja”, mė njė moto tejet interesante, “Jo ēdokush lind i bukur, por kushdo mund tė bėhet i bukur”.. Mė shumė!
Advertising your Shopping at AlbaNur
Advertising your business using the internet and the World Wide Web is not just about pretty pictures on a computer.

AlbaNur reaches the whole Albanian community throughout the world in real time. Many of our visitors are from Europe & America, however there is growing traffic from our homeland in the Balkans as there become more internet users. We strive to have the most up to date local and global issues important to Albanians, to ensure our continued success.

E-Mail us a timshkupi@hotmail.com to find out how you can advertise your business at "AlbaNur".
 

Most viewed Albanian singers on youtube 2006 - 2012

Adelina Ismaili | Adelina Tahiri | Adelina Berisha | Adelina Thaqi | Adi Krasta | Adrian Gaxha | Aferdita Dreshaj | Agnesa Vuthaj | Alban Skenderaj | Albanian Got Talent

Alberie Hadergjonaj | Alketa Vejsiu | Alma Saraci | Altuna Sejdiu Tuna | Amarda Toska | Anjeza Branka | Anjeza Maja | Anjeza Shahini | Antoniette Nikprelaj | Angela Martini

Anxhela Peristeri | Arbana Osmani | Ardian Bujupi | Ardit Gjebrea | Argjentina Ramosaj | Arkimed Lushaj | Arta Bajrami | Artiola Toska | Aurela Gace | Beatrix Ramosaj

Bertan Asllani | Besa Kokedhima | Big Basta | Big Brother Albania | Big Mama | Bleona Qereti | Blerim Destani | Blero | Ciljeta Xhilaga | Dafina Rexhepi | Dafina Zeqiri

Diellza Kolgeci | Edita Sopjani | Eli Fara | Eliada Ahmeti | Eliza Dushku | Eliza Hoxha | Elsa Lila | Elvana Gjata | Emina Cunmalaj | Eni Koci | Eranda Libohova | Eva Pepa

Ermal Fejzullahu | Fjolla Morina | Florian Mumajesi | Frederik Ndoci | Genta Ismaili | Getoar Selimi | Gjira Kajtazi | Gjyste Vulaj | Greta Koci | Hana Cakuli | Inis Gjoni

Hekuran Krasniqi | Hermes Nikaj | Ingrid Gjoni | Irma Libohova | Jehona Sopi | Jeta Faqolli | Jonida Maliqi | Juliana Pasha | Kaltrina Selimi | Kejsi Tola | Kledi Kadiu

Korab Shaqiri | Kristine Elezaj | Labinot Tahiri Labi | Laureta Meēi | Ledina Celo | Ledri Vula | Leonora Jakupi | Leonora Poloska | Linda Halimi | Lola Luma | Lorena Cika

Luan Bexheti | Mahmut Ferati | Mariza Ikonomi | Meda | Merita Halili | Mihrije Braha | Mima Kastrati | Miriam Cani | Mirsa Kerēeli | Motrat Mustafa | Nik Xhelilaj | Noizy Otr

Nora Istrefi | Poni | Redon Makashi | Reperat Shqiptar | Rezarta Shkurta | Rita Ora | Rona Nishliu | Ronela Hajati | Rovena Dilo | Rovena Stefa | Rozana Radi | Ryva Kajtazi

Sabri Fejzullahu | Seldi Qalliu | Shota Baraliu | Shpat Kasapi | Shpija Kosoves | Sinan Hoxha | Sinan Vllasaliu | Soni Malaj | Teuta Kurti | Valbona Halili | Valbona Mema

Vedat Ademi | Vesa Luma | Vildane Zeneli | Vlora Islami | Xhemi Shehu | Xhensila Myrtezai | Xhesika Berberi | Yllka Gashi | Zajmina Vasjari | Zana Krasniqi | Zanfina Ismaili

Gazeta Shqiptare, Albanian News, Albanian News, Gazetat Shqiptare,

Shpallje, Shpallje Falas, Shpallje Online, Shitblerje, Marketing,

Libri Shqip, Libra ne Gjuhen Shqipe, Libra Shqip Falas

Lajme Shqip, Realiteti, Lajme nga Maqedonia, width=

Muzika Shqip | Albanian News | Albanian Radio | Albanian Music | Albanian Chat | Albanian MP3 | Albanian Video | Albanian Movies | Muzika Online | Albanian Rap

Albanian Forum | Albanian Sport | Albanian Miss | Vajzat Shqiptare | Miss Kosova | Kosovo | Albanian Movies | Meda | Genta Ismajli | Adelina Ismaili | Religion | Dafina

Kosova Film | Humor Shqiptar | Albanian VIP | Rapsodet | Filma Shqiptar | Nora Istrefi | Macedonia | Libra Shqip | Historia Shqiptare | Albanian Culture | Shitblerje

Video Shqiptare | Chat Shqip | Shqiperia | Muzik Tallava | Foto Shqiptare | Stupcat | Portokallia | Tirana Sot | Albanian TV | Koha Ditore | ABC News | Radio Shqiptare

copyright by AlbaNur / designed Shqip by tim shkupi 2002 - Contact: Webmaster