Albanian Music

Albanian News | Muzika Shqiptare | Albanian Movies | Flash Chat | Mp3 | Video | Humor | Horoscope | Big Brother | Sport | Albnian Tv | Games

Muzik SHQIP, Mp3, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoscope Shqip, Albanian News,

Home

Chat

Forum

 

 

Qetsori, Big Brother Albania 2010
Qetsori, nga Spektakli ne Politike
Alma e “Big Brother”: Pa Antonion ndihem si peshku pa ujė

Bjordi dhe Adela vendosin tė lėnė Shqipėrinė pėr Italinė

Postimet e Fundit nė AlbaNur

Follow Us

 
Chat me Kamera

Albanur Chat ėshtė Video Chat i parė Shqiptar i kėtij lloji nė Internet. Ne Albanur, fjala Shqiperia Chat  tregon se kėtu mund tė takoni femra dhe djem nga Shqipėria etnike dhe diaspora.

Latest from Big Brother Albania
Big Brother 4 Albania 2010 Candidates

Adela rikthehet nė Luz tė Kavajės bashkė me Bjordin
Zhvishet nė Golem Zhuljeta e “Big Brother”
Arjon Muca: Ju rrėfej takimin me Roselėn nė Itali

Zhuljeta: Ju tregoj kush eshte Romeo
Shoqeria me Bjordin dhe Adelen vazhdon
Eltoni hap PUB tek Blloku
Qetsori, Nga spektakli ne politike

Jepe lajmin vet nė portalin e lidhjeve shqiptare nė AlbaNur
Lajme nga Shqiperia

Lajme nga Kosova

Lajme nga Maqedonia

Albania Big Brother, Big Brother Forum
Funcat e Big Brother AlbaNia ne forumin Top Channel kane cenzure dhe nuk mund te shprehin lirisht mendimin e tyre per kete Show Live TV para kamerave te Top Channel. AlbaNur nuk eshte faqe komerciale dhe postimet e juaj ne AlbaNur Forum nuk cenzurohen as fshihen nga moderatoret. Nese njifni ndonje nga kandidatet, keni informacion per jeten e tij, ju mund te shkruani ne Forum!
Kandidatet e Big Brother Albania 2009 dhe profilet e tyre ne Video Klipe te edituara nga Top Channel TV
 
Tjera interesante ne AlbaNur
The Bloody Alboz or TBA Rebel UnikKatil
Unikkatil (born in 1981) (birth name Viktor Palokaj, also known as Rebel a.k.a. Unikkatil) is a rapper and producer from Priština, Kosovo, who proclaims himself the "King" of the Albanian hip-hop scene. He has been a prolific pioneer of Shqip Rap (Albanian Rap) since his beginnings in 1994. For more Here!
Advertising your Shopping at AlbaNur
Advertising your business using the internet and the World Wide Web is not just about pretty pictures on a computer.

AlbaNur reaches the whole Albanian community throughout the world in real time. Many of our visitors are from Europe & America, however there is growing traffic from our homeland in the Balkans as there become more internet users. We strive to have the most up to date local and global issues important to Albanians, to ensure our continued success.

E-Mail us a timshkupi@hotmail.com to find out how you can advertise your business at "AlbaNur".

Most viewed Albanian singers on youtube 2006 - 2012

Adelina Ismaili | Adelina Tahiri | Adelina Berisha | Adelina Thaqi | Adi Krasta | Adrian Gaxha | Aferdita Dreshaj | Agnesa Vuthaj | Alban Skenderaj | Albanian Got Talent

Alberie Hadergjonaj | Alketa Vejsiu | Alma Saraci | Altuna Sejdiu Tuna | Amarda Toska | Anjeza Branka | Anjeza Maja | Anjeza Shahini | Antoniette Nikprelaj | Angela Martini

Anxhela Peristeri | Arbana Osmani | Ardian Bujupi | Ardit Gjebrea | Argjentina Ramosaj | Arkimed Lushaj | Arta Bajrami | Artiola Toska | Aurela Gace | Beatrix Ramosaj

Bertan Asllani | Besa Kokedhima | Big Basta | Big Brother Albania | Big Mama | Bleona Qereti | Blerim Destani | Blero | Ciljeta Xhilaga | Dafina Rexhepi | Dafina Zeqiri

Diellza Kolgeci | Edita Sopjani | Eli Fara | Eliada Ahmeti | Eliza Dushku | Eliza Hoxha | Elsa Lila | Elvana Gjata | Emina Cunmalaj | Eni Koci | Eranda Libohova | Eva Pepa

Ermal Fejzullahu | Fjolla Morina | Florian Mumajesi | Frederik Ndoci | Genta Ismaili | Getoar Selimi | Gjira Kajtazi | Gjyste Vulaj | Greta Koci | Hana Cakuli | Inis Gjoni

Hekuran Krasniqi | Hermes Nikaj | Ingrid Gjoni | Irma Libohova | Jehona Sopi | Jeta Faqolli | Jonida Maliqi | Juliana Pasha | Kaltrina Selimi | Kejsi Tola | Kledi Kadiu

Korab Shaqiri | Kristine Elezaj | Labinot Tahiri Labi | Laureta Meēi | Ledina Celo | Ledri Vula | Leonora Jakupi | Leonora Poloska | Linda Halimi | Lola Luma | Lorena Cika

Luan Bexheti | Mahmut Ferati | Mariza Ikonomi | Meda | Merita Halili | Mihrije Braha | Mima Kastrati | Miriam Cani | Mirsa Kerēeli | Motrat Mustafa | Nik Xhelilaj | Noizy Otr

Nora Istrefi | Poni | Redon Makashi | Reperat Shqiptar | Rezarta Shkurta | Rita Ora | Rona Nishliu | Ronela Hajati | Rovena Dilo | Rovena Stefa | Rozana Radi | Ryva Kajtazi

Sabri Fejzullahu | Seldi Qalliu | Shota Baraliu | Shpat Kasapi | Shpija Kosoves | Sinan Hoxha | Sinan Vllasaliu | Soni Malaj | Teuta Kurti | Valbona Halili | Valbona Mema

Vedat Ademi | Vesa Luma | Vildane Zeneli | Vlora Islami | Xhemi Shehu | Xhensila Myrtezai | Xhesika Berberi | Yllka Gashi | Zajmina Vasjari | Zana Krasniqi | Zanfina Ismaili

Gazeta Shqiptare, Albanian News, Albanian News, Gazetat Shqiptare,

Shpallje, Shpallje Falas, Shpallje Online, Shitblerje, Marketing,

Libri Shqip, Libra ne Gjuhen Shqipe, Libra Shqip Falas

Kosova Love, Chati Vejushkave, Kosova SEX, Vejushka, Kontakto Vejushkat Diaspore, Albanian WebCam Chat,

Muzika Shqip | Albanian News | Albanian Radio | Albanian Music | Albanian Chat | Albanian MP3 | Albanian Video | Albanian Movies | Muzika Online | Albanian Rap

Albanian Forum | Albanian Sport | Albanian Miss | Vajzat Shqiptare | Miss Kosova | Kosovo | Albanian Movies | Meda | Genta Ismajli | Adelina Ismaili | Religion | Dafina

Kosova Film | Humor Shqiptar | Albanian VIP | Rapsodet | Filma Shqiptar | Nora Istrefi | Macedonia | Libra Shqip | Historia Shqiptare | Albanian Culture | Shitblerje

Video Shqiptare | Chat Shqip | Shqiperia | Muzik Tallava | Foto Shqiptare | Stupcat | Portokallia | Tirana Sot | Albanian TV | Koha Ditore | ABC News | Radio Shqiptare

copyright by AlbaNur / designed Shqip by tim shkupi 2002 - Contact: Webmaster